Як лікувати дисбактеріоз у немовляти.

Дисбактеріоз - це захворювання, викликане недостатньою кількістю корисних бактерій і заселенням кишечника шкідливою мікрофлорою. Для немовлят основними його причинами є раніше відлучення від грудей, вигодовування неадаптованими сумішами, ослаблений імунітет внаслідок перенесених захворювань і лікування антибіотиками.
Інструкція
1
Найкращим засобом профілактики цього захворювання є грудне вигодовування, адже саме так організм дитини заселяють корисні бактерії, зміцнюється імунітет, дитина отримує оптимальну кількість вітамінів і корисних речовин. Якщо материнське молоко недоступно, то вибирайте штучні суміші з наявністю у складі молочнокислих бактерій (адаптоване дитяче харчування). Якщо ж ваш малюк неспокійний, страждає підвищеним газоутворенням, здуттям, часто відригує, у нього рідкий стілець (піниста консистенція з запахом гнилі чи бродіння) або запори, плаче після годування, слід терміново приступати до лікування хвороби, а саме відновлювати мікрофлору кишечника.
2
Для початку потрібно зменшити кількість патогенних бактерій. Перед тим як почати це робити, обов'язково здайте аналізи на кількісний і якісний склад мікрофлори. За результатами ви дізнаєтеся, які бактерії заселяють кишечник дитини, а які відсутні або присутні в меншій кількості, ніж потрібно для нормального процесу травлення. Покажіть результати лікаря, на на їх підставі він призначить вам спеціальний комплекс бактеріофагів, яким ви будете напувати немовляти. Бактеріофаги забезпечать в кишечнику немовляти сприятливі умови для приживання корисних мікроорганізмів.
3
Для зменшення кількості патогенної мікрофлори призначаються препарати для збагачення травної системи корисними мікроорганізмами. Це засоби, що містять живі бактерії - молочнокислі, біфідобактерії і т. Д. Додавайте їх в їжу малюка, зціджене грудне молоко або штучну суміш. Обов'язкові умови для лікування дисбактеріозу - це підвищення імунітету дитини та створення сприятливого середовища для одужання. Для цього виконуйте стерильність посуду, з якого годуєте малюка, а також стежте за гігієною молочних залоз, якщо дитина перебуває на грудному вигодовуванні. Щодня водите дитини на прогулянку на свіжому повітрі, а в теплу пору року застосовуйте повітряні ванни. Регулярно провітрюйте дитячу кімнату.