Як увійти в інтернет на ноутбуці.

Все більше і більше користувачів ПК при виборі комп'ютера для робочого використання віддають перевагу ноутбукам. Вирішальним фактором стає мобільність, так як робітники ноутбуки використовуються для роботи на документах і виходу в інтернет не тільки в офісі, але і в поїздці.
Інструкція
1
Практично всі ноутбуки, які зараз виробляються, мають вбудований модуль wi-fi. Цей модуль дозволить вам вийти в мережу у випадку якщо ви перебуваєте в зоні покриття wi-fi передавача. Для того щоб його активувати, увімкніть його програмно або переключивши відповідний тумблер на корпусі ноутбука. У випадку якщо ви не знаєте як це зробити, вивчіть інструкцію до вашого ноутбука. Після цього запустіть запустите пошук мереж, доступних для підключення. У разі якщо для підключення до потрібної вам мережі потрібен пароль, зверніться до власника мережі для його отримання.
2
Ви також можете підключитися до мережі, використовуючи ваш мобільний телефон. Для отримання настройок зверніться до вашого оператора зв'язку. Запросите відправку смс з настройками на ваш мобільний телефон, після чого попросіть допомогти вам з налаштуванням з'єднання на комп'ютері. Найкращим способом для підключення мобільного телефону до ноутбука є синхронізація за допомогою дата-кабелю. Все необхідне для цього, а саме, дата-кабель і диск з драйверами, як правило, ви зможете знайти в комплектації мобільного. В іншому випадку купите дата-кабель в магазині, а драйвера скачайте на сайті виробника вашого мобільного.
3
Крім цього, ви можете вийти в мережу за допомогою gprs або 3g модему. Для використання цього способу спочатку активуйте сім-карту, яка знаходиться в комплекті з модемом. Після цього вставте модем в usb порт і дочекайтеся установки драйверів для пристрою. Підключіться до мережі, використовуючи програмне забезпечення. При виникненні складнощів з цим способом зверніться до довідкової служби вашого оператора.
4
У разі якщо у вашому розпорядженні є DSL-модем, а також дейстие виділена лінія підключення до мережі, то ви зможете підключитися до інтернет у, підключивши модем до ноутбука. В цьому випадку вирішальне значення має спосіб авторизації. Якщо дані для авторизації налаштовані на модемі, то все, що потрібно - це встановити драйвера для модему на ноутбук і підключити модем до ноутбука, після чого ви зможете вийти в інтернет , в іншому випадку вам будуть потрібні логін і пароль , необхідні для доступу до мережі.
Насолоджуватися бездротовим інтернетом тепер можна буде в чотирнадцяти парках Москви. На території кожного з них недавно встановлено не менше п'яти точок Wi-Fi для загального доступу - біля входу, на центральних алеях, біля сцени чи літньої естради.
Технологія Wi-Fi (від англійського Wireless Fidelity, дослівно «Бездротова точність») широко застосовується в комп'ютерних мережах, забезпечуючи користувачів широкосмуговим доступом в інтернет і дозволяючи їм залишатися на зв'язку, вільно переміщаючись в межах певної зони. Найпростішим прикладом використання Wi-Fi є установка точки доступу в квартирі, до неї можуть підключатися всі наявні у користувача пристрою з виходом в інтернет.Wi-Fi широко поширений в західних країнах, безкоштовний бездротовий доступ пропонують своїм відвідувачам бари, кафе, ресторани, він є в багатьох інших громадських місцях. Поступово подібний доступ в інтернет починає з'являтися і в Росії. Зокрема, безкоштовний Wi-Fi-інтернет вже діє в школах і адміністративних будівлях Москви, столичній підземці, міських лікарнях. А не так давно московські власті повідомили про встановлення точок доступу Wi-Fi в чотирнадцяти міських парках.Скорость інтернет-з'єднання дорівнює 0,5 Мбіт/с. Міська влада не збираються обмежувати жителів і гостей столиці в використанні Wi-Fi - дане підключення вироблено на умовах трирічного контракту, укладеного з оператором «Таско» .За інформацією з повідомлення Департаменту інформаційних технологій Москви, обладнання, що дозволяє отримати Wi-Fi-доступ до інтернету , було встановлено на ліхтарних стовпах і адміністративних будівлях, що знаходяться всередині паркової зони. Відключати обладнання в холодну пору року не планіруется.Беспроводной інтернет є в наступних парках Москви: міський сад «Ермітаж», сад імені Н. Е. Баумана, парки культури «Таганський», «Бабушкінський», «Лианозовский», «Перовський», « Любліно »,« Ізмайловський »,« Червона Пресня »,« Сокольники »,« Північне Тушино »,« Філі »,« Кузьменко »і парк імені Максима Горького.Ви можете подивитися карту розташування парків Москви із зазначеними на ній точками доступу Wi-Fi , зайшовши на сайт mos.ru і вибравши розділ «Інфографіка» - «Парки».