Як відкрити інтернет-магазин дитячого одягу.

Сфера інтернет-комерції в даний час охоплює практично всі сфери, і торгівля дитячим одягом в цьому не виняток. Ця ідея ідеально підходить для домашнього бізнесу, для того щоб її здійснити досить виконати ряд простих дій.
Інструкція
1
У першу чергу, визначитеся з тим, як саме ви хочете організувати роботу вашого інтернет- магазина. Це може бути робота за індивідуальними замовленнями з «невидимої» націнкою, або організація сервісу групових закупівель з фіксованою процентною ставкою за роботу в якості посередника. Перша модель зручна тим, що забезпечує вам прибуток при наявності хоча б одного клієнта, другий же спосіб більш прозорий, тому викликає більше довіри у споживача.
2
Позначте постачальників продукції, з якими ви будете співпрацювати. Це можуть бути як вітчизняні інтернет-магазини дитячого одягу , так і зарубіжні. Найкращим варіантом є використання зарубіжного постачальника. Шукайте торгові майданчики, на яких концентрація таких велика, наприклад, rutaobao.com. Цей сайт є найбільшою торговим майданчиком Китаю, доставка займає до місяця і порівняно недорога, а асортимент товару величезний. Цей інтернет-магазин ідеально підходить для групових закупівель, тому обов'язково візьміть його на замітку.
3
Ваша основна цільова аудиторія - мами і потенційні мами. Даний споживчий сектор найбільший час проводить в соціальних мережах, тому найкращим варіантом буде створення групи, присвяченій вашому бізнесу. Запрошуйте користувачів, орієнтуючись на вік 20-25 і сімейний стан «заміжня». Використовуйте контекстну рекламу в соціальній мережі для максимізації кількості потенційних клієнтів. Крім цього, введіть знижки за запрошених клієнтів і накопичувальні знижки для постійних покупців. Влаштовуйте акції, періодично виставляйте фотографії товару, наявного в наявності, а також продається за зниженими цінами. Пам'ятайте, що головне завдання, яке стоїть після залучення клієнта - це його утримання та переклад з одноразового в постійного.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=6wda5lS1-80