Як відправити програму через інтернет.

При спілкуванні через інтернет нерідко виникає необхідність відправити інсталяційний файл програми знайомим. Ви можете здійснити дану операцію, використовуючи один з декількох простих способів.
Інструкція
1
Найбільш простим способом є відправка файлу, прикріпленого до листа, який скеровується на скриньку адресата. Для цього зайдіть на свій ящик електронної пошти і створіть новий лист, вказавши в адресі призначення поштову скриньку вашого знайомого, якому потрібно відправити програму. Після цього натисніть на кнопку «Прикріпити файл». За допомогою провідника знайдіть потрібний вам файл, після чого виберіть його і дочекайтеся закінчення завантаження. Якщо ж файл більше за розміром, ніж максимальний розмір дозволених відправлень на вашій поштовій скриньці, переходьте до наступного кроку.
2
Використовуйте файлообмінник для завантаження настановних файлів великого розміру. Після завантаження файлу все, що вам буде потрібно - це відправити посилання на скачування, після чого адресат зможе завантажити його. Розглянемо цей спосіб на прикладі файлообмінника ifolder.ru. Перейдіть за цією адресою, після чого в розділі сторінки, що відповідає за завантаження файлу, натисніть на кнопку «Завантажити файл». За допомогою провідника виберіть потрібний вам файл і дочекайтеся закінчення завантаження. Майте на увазі, що програмні файли з розширенням .exe можуть бути заборонені для завантаження, тому попередньо заархівуйте його. Після цього скопіюйте посилання на скачування файлу і відішліть адресату, використовуючи скриньку електронної пошти або сервіс повідомлень соціальної мережі.
3
Ви також можете надіслати посилання на скачування з ресурсу, на якому інсталяційний файл програми вже викладений. Для цього спочатку знайдіть сторінку, на якій розташована посилання на скачування файлу або посилання на торрент-файл. У випадку якщо ви знайдете торрент-файл, за допомогою якого можна завантажити потрібну вам програму, скачайте його і перешліть в листі. Якщо ж ви знайдете посилання на скачування безпосередньо з ресурсу, скопіюйте її і надішліть адресату, використовуючи електронну пошту або аккаунт соціальної мережі.