Як відкрити власний сайт.

Інтернет переповнений компаніями, які пропонують послугу створення сайту з нуля під ключ. Однак існує ряд способів, за допомогою яких ви можете самостійно створити сайт за невелику кількість часу і за набагато менші гроші.
Інструкція
1
Для створення простого сайту для особистого використання ви можете використовувати сервіс narod.ru. З його допомогою ви зможете менш ніж за годину створити простенький сайт. Для цього вам буде потрібно зареєструвати поштову скриньку на сервері yandex.ru. Після цього у вашому розпорядженні виявиться простий покроковий конструктор, за допомогою якого ви зможете створити простий сайт на домені третього рівня. Майте на увазі, що цей спосіб підходить тільки для тренування або для створення особистих сторінок; для створення сайту -візіткі або сайту для спільноти використовуйте один з декількох наступних кроків.
2
Компанія wix.com пропонує послугу онлайн-конструктора флеш-сайтів. Він дуже простий у використанні, так як має графічний інтерфейс. Ви зможете додавати потокове фото і відео. Серед онлайн-конструкторів сайтів даний сервіс займає лідируючу позицію по зручності і простоті створення сайту -візіткі, який підійде як для особистого використання, так і для бізнесу. Майте на увазі, що при безкоштовному використанні ваш сайт буде виглядати як посилання з сайту wix.com, а також матиме велику кількість банерів, тому для використання його з метою бізнесу потрібно покупка версії premium. Ця версія звільнить вас від банерів і дозволить отримувати онлайн консультацію з усіх питань, пов'язаних з його редагуванням.
3
При наявності певного досвіду в сайтостороеніі ви можете створити свій власний веб-сайт. Оптимальним інструментом для цього буде використання Adobe Dreamweaver. Внаслідок того, що дана програма є однією з найпопулярніших, у вас не виникне труднощів із пошуком покрокових відеоуроків до неї. З їх допомогою ви зможете використовувати всі можливості, які представляє Adobe Dreamweaver. Після створення сайту або самостійно зареєструйте домен у компанії-посередника або довірте реєстрацію і завантаження сайту на адресу вебмастеру або компанії, що спеціалізується на даній послузі.