Як вдало обіграти шпалери. бузкові шпалери в темній спальні.

Кожна кімната в квартирі повинна мати своє обличчя. Особливу увагу потрібно приділити стінам. Здається, що може бути простіше? Але завжди хочеться чогось оригінального, незвичайного. Шпалери підбирають залежно від освітлення приміщення, орієнтації вашої квартири, габаритів. Потрібно прагнути, щоб кожна річ на їх фоні заграла, а не розчинилася.
Інструкція
1
Вибираючи колірне рішення кожної з кімнат, виходите, головним чином, з функціонального призначення приміщення, а також з того, як воно освітлене. У кімнаті з вікнами, що виходять на південь, колір допомагає пригасити яскраві сонячні промені: візьміть шпалери холодних тонів - бузково-блакитні, фіолетові, блакитні, сірі. З північної сторони теплоту і затишок додадуть жовті, помаранчеві, бежеві, червоні, жовтувато-зелені, рожеві відтінки стіни. Використовуйте в кімнаті освітленій добре темні, насичені кольори, а в затемненій - світлі, радісні.
2
Існує безліч варіантів колірного рішення інтер'єру. Якщо меблі світла, стелю можна пофарбувати в темну фарбу, тоді шпалери повинні бути світлі.
3
Продумайте поєднання шпалер з меблями і шторами в кімнаті. Якщо меблі низька, з темно-сірої оббивкою, стать майже чорний, то стелю і стіни краще зробіть світлими, майже білими.
4
Якщо в приміщенні різнопланова меблі, то можна поступити наступним чином. Три стіни кімнати оклейте однотонними шпалерами, а на тлі четвертої з яскравими соковитими шпалерами скомпонуйте всю старі меблі.
5
За допомогою шпалер можна розділити кімнату на функціональні сектора. Особливо цей варіант хороший для дитячих спалень. Можна виділити ігровий простір, навчальний та спальну зону. У такому випадку зробіть так, щоб шпалери відрізнялися на півтону. Але сильно не строкатий, експериментуйте з контрастними кольорами обережніше. Кімната виглядає елегантніше, якщо в ній поєднується не більш трьох кольорів.
6
Спробуйте виділити стіну біля ліжка, розмістіть на ній фотошпалери. Або навпаки, оклейте яскравими шпалерами стіну напроти вашого ліжка, прокинувшись, ви будите радіти яскравим фарбам життя.
7
Використовуючи комбіновані шпалери, ви можете візуально розширити витягнуту кімнату. Оклейте біля вікна темними шпалерами, а біля дверей - більш світлими відтінками цього ж кольору. Маленьку кімнату можна розширити світлими пастельними тонами. Якщо у вас квадратна кімната, то краще виділіть одну стіну насиченим відтінком, а всі інші блідим.