Як включити новий комп'ютер.

Отже, ви придбали комп'ютер. Привезли додому, дістали з упаковки монітор і системний блок, може бути клавіатуру і мишу, а далі? Потрібно правильно зібрати і запустити новий комп'ютер.
Інструкція
1
Перевірте комплектність. Найважливіші і необхідні для включення частини - це монітор, системний блок, його ще називають «процесором», клавіатура, миша, мережевий фільтр-подовжувач і акустична система або навушники. Це стандартний мінімальний набір. Камери, модеми, мікрофони, принтери і інші додаткові пристрої не так важливі при запуску і не у всіх вони є, тому їх підключення не розглядається.
2
З'єднайте монітор і системний блок кабелем для передачі сигналу. Зазвичай кінці цього кабелю сині або білі, з великою кількістю штирьків-контактів. На задній стінці системного блоку знайдіть підходяще за формою і кольором гніздо, застроміть до упору. Інший кінець кабелю підключіть до монітора.
3
Підключіть клавіатуру і мишу. Роз'єми, куди підключати ці прилади, знаходяться на задній частині системного блоку, у верхній половині. Якщо гнізда круглі, то підключати їх потрібно за кольорами, фіолетовий контакт клавіатури - в фіолетовий роз'єм, а зелений коннектор миші - в зазначене зеленим кольором отвір, відповідне по формі. Якщо кабель від клавіатури або мишки закінчується плоским прямокутним USB-коннектором, підключайте його в будь прямокутне гніздо на задній панелі системного блоку. Не бійтеся переплутати, всі USB-роз'єми рівноцінні і працюють однаково.
4
Підключіть колонки або навушники в зелене отвір системного блоку. Воно знаходиться ззаду, майже в центрі панелі підключень. Якщо від ваших динаміків відходить більше ніж один кабель - підключайте за кольором, тобто кожен кабель - в гніздо свого кольору. Якщо колонки вбудовані в монітор, то від нього теж буде йти кабель.
5
Увімкніть мережевий фільтр в електричну розетку. Кнопка живлення на ньому повинна бути в положенні "Виключено" і не світитися. Мережною кабелю живлення в фільтр, а інший кінець - в монітор. Зробіть те ж саме з кабелем від системного блоку. Роз'єми і гнізда у них однакові, тому можете не побоюватися, що переплутаєте ці їх.
6
Натисніть кнопку ON на лицьовій панелі монітора. Повинен загорітися індикатор живлення. Якщо не засвітився, пошукайте перемикач живлення екрану на задній частині, поруч з кабелями.
7
Увімкніть рубильник харчування на задній частині системного блоку. Натисніть кнопку живлення на колонках. Клацніть кнопкою мережевого фільтра - на ньому засвітиться вогник готовності до роботи.
8
Натисніть кнопку живлення, зазвичай вона найбільша, на лицьовій панелі системного блоку. Комп'ютер увімкнений і починає своє завантаження.