Як знайти драйвер на відеокамеру.

Інтернет допомагає людям спілкуватися незалежно від відстані, яка їх розділяє. При цьому дає можливість не тільки «читати» і чути, але й бачити співрозмовника. Є різні сервіси, що дозволяють влаштувати сеанс відеозв'язку. Для цього потрібна відеокамера, або, як її ще називають, веб-камера. Багато моделей можуть працювати без спеціального програмного забезпечення. Але ще більше таких камер, які не можна використовувати без драйверів, особливо це стосується камер китайських безіменних виробників.
Інструкція
1
Підключіть вашу камеру в USB-порт комп'ютера. Якщо мікрофон в камеру вбудований, з корпусу пристрою буде виходити єдиний кабель. Якщо мікрофон виконаний як окремий пристрій, ви побачите додатковий тонкий кабель зі штекером, як на навушниках. Підключається він в червоне гніздо на звукової карти комп'ютера. Коли підключіть камеру, на екрані з'явиться повідомлення про виявлення нового пристрою і пропозиція знайти для нього драйвер.
2
Закрийте вікно майстра встановлення нових пристроїв. Клацніть правою кнопкою на значку «Мій комп'ютер» і виберіть рядок «Властивості». Інший варіант: натисніть кнопку на клавіатурі з символом Windows (летящее вікно), а потім, не відпускаючи першу кнопку, натисніть клавішу Pause | brеak, яка знаходиться у верхній частині клавіатури праворуч. У кожному з випадків відкриється вікно системних властивостей, де буде вказаний ваш процесор, кількість пам'яті і операційна система. Запам'ятайте, що у вас за система: Windows XP, Vista або Seven. Також зверніть увагу на розрядність, тобто, якщо є напис «64-розрядна операційна система», це варто врахувати.
3
Натисніть посилання «Диспетчер пристроїв» у правій частині сторінки, якщо у вас Windows 7 або Vista.
4
Оберіть закладку «Обладнання» і натисніть кнопку «Диспетчер пристроїв» якщо користуєтеся Windows XP.
5
У підсумку відкриється вікно, в якому будуть представлені всі пристрої вашого комп'ютера. Наприклад, камера буде вказана як «невідомий пристрій USB» і відзначена жовтим значком.
6
Відкрийте вікно властивостей камери. Для цього клацніть двічі мишкою на рядку з жовтим знаком або натисніть правою кнопкою один раз і виберіть рядок «Властивості» з меню.
7
Перейдіть на закладку «Відомості». Виберіть зі списку рядок «Код екземпляра пристрою» або «Коди ID устаткування». Трохи нижче з'явиться рядок опису з приблизно таким текстом: USBVID_22B8 & PID_2A62 & REV_0002 - це службова інформація, за якою операційна система розпізнає пристрої і може їм зіставити той чи інший драйвер з внутрішнього архіву. У той же час це закодоване вказівку на виробника і модель пристрою. Скопіюйте цей рядок опису.
8
Запустіть браузер і відкрийте сторінку будь пошукової системи. Вставте в вікно запиту вашу рядок з кодом устаткування, тобто камери. Якщо нічого не знайдено, видаліть зайві символи, так щоб залишилося VID_22B8 & PID_2A62, і повторіть пошук. VID і PID - це ідентифікатори виробника та пристрої. Так ви з'ясуєте, що за камера у вас і де шукати драйвер для неї.
9
Перейдіть на сайт з драйвером для вашого пристрою і скачайте файл, з урахуванням своєї операційної системи. Вимкніть камеру, запустіть установку завантаженого драйвера і підключіть камеру знову. Якщо все зроблено правильно, камера запрацює.
Корисна порада
Якщо виробник і модель вашої камери відразу відомі, то просто наберіть їх в пошуковій системі і виберіть сторінку завантаження.