Як підігнути джинси. джинси підігнути мода.

Купити джинси, які ідеально б сіли по фігурі - велика удача. Якщо така модель знайдена, але по зростанню вони великі, то з цим недоліком легко впоратися. Адже, можна легко підігнути джинси в домашніх умовах, не вдаючись до допомоги фахівця.
Вам знадобиться
  • Шматочок мила або олівець, лінійка, ножиці, шпильки, швейна машина або голка з ниткою під колір джинс.
Інструкція
1
Перед початком роботи, обов'язково виперіть нові джинси . Замочіть їх у теплій воді з порошком. Як тільки після прання джинси висохнуть, приміряйте їх знову. Можливо, тканина дасть усадку.
2
Приміряйте джинси під взуття. Якщо ви купили джинси під туфлі з каблуком, то джинси загинають так, щоб вони не закривали повністю каблук. Як тільки з довжиною визначилися, візьміть шпильки і заколіть на лінії перегину. Зніміть джинси .
3
Виміряйте довжину підгину за допомогою сантиметрової стрічки. Зніміть шпильки. Помітьте кордон відрізу шматочком мила або олівцем. Таку ж процедуру виконайте з виворітного боку. І також прокреслите милом лінію відрізу.
4
Від намальованої лінії відрізу відступите до низу джинс ще на 1,5 см, відзначте цю проміжну лінію милом, і ще відступите до низу на 1,5 см і знову прокреслите лінію по всьому колу виворітного боку джинс. Щоб лінії були рівними, використовуйте лінійку.
5
Візьміть ножиці і відріжте тканину по самій нижній лінії. Відступите від лінії з'єднувального шва на 3 мм з двох сторін і зріжте навскоси товщину цих швів до лінії перегину, тобто на 1,5 см вгору. Це полегшує згодом роботу з підгинанням швів. Вони легше підігнути і не будуть занадто щільними для шиття.
6
Загинайте джинси спочатку на 1,5 см вгору до проміжної лінії, потім ще на 1,5 см вгору (до найпершої намальованої лінії перегину), так щоб зріз джинс був усередині підгину. Зафіксуйте шпильками з лицьового боку джинс.
7
Виверніть джинси на лицьову сторону і по краю зрізу, відступивши на 3 мм, прострочіть на швейній машинці.
8
Якщо немає можливості підшити джинси на машинці, то можна цю роботу виконати вручну. Щоб було зручніше працювати голкою, кожна ділянка перегину надягайте на вказівний палець, притримуючи тканину великим і середнім пальцями. Найкраще підійде шов «назад голкою», але можна використовувати і простий Стежковий спосіб шиття з виворітного боку.
9
Наприкінці шиття пропрасуйте лінію підгину праскою. Приміряйте джинси під вибрану взуття і помилуйтеся результатом своєї роботи!