Як приховати браузер.

Думки начальства і підлеглих збігаються далеко не завжди. І ставлення оних до веб-серфінгу - не виняток. Втім, для співробітника є, як мінімум, один спосіб звести подібні тертя до мінімуму - не дати застати себе подорожуючим по всесвітній мережі. Зробити це можна за допомогою спеціального плагіна для браузера Google Chrome.
Інструкція
1
Відкрийте Google Chrome і відкрийте меню розширень. Зробити це можна двома способами. Перший - натисніть на кнопку з гайковим ключем, яка знаходиться в правому верхньому куті програми, а потім виберіть «Інструменти»> «Розширення». Другий - знову ж клікніть по кнопці з гайковим ключем, потім "Параметри" і виберіть вкладку «Розширення».
2
Якщо в браузер ще не встановлено жодного розширення, в центрі меню ви побачите напис «Ні встановлених розширень. Хочете подивитися галерею? »Слова« подивитися галерею »матимуть гіперпосилання, клікніть по ній. Якщо в Google Chrome вже є які-небудь розширення, в нижній частині списку перебуватиме гіперпосилання «Ще розширення», клікніть по ній. Відкриється інтернет-магазин Chrome.
3
В рядку пошуку, яка знаходиться в лівій верхній частині сторінки, введіть Boss Key and Button і натисніть Enter. У пошуковій видачі знайдіть розширення Boss Key and Button і клікніть по синій кнопці «Встановити», яка знаходиться праворуч від нього. З'явиться вікно з попередженням, що встановлюване розширення може отримати доступ до ваших особистих даних на всіх веб-сайтах, а також до вкладок і журналам відвідувань. Якщо натиснути в ньому «Скасування», установка припиниться. Якщо ви згодні продовжити, тисніть "Встановити". По завершенню установки в правому верхньому куті програми з'явиться повідомлення про це.
4
Знову відкрийте меню розширень одним із способів, зазначених в першому кроці інструкції. Клікніть по кнопці «Налаштування» біля розширення Boss Key and Button. В цьому меню ви можете необхідним чином відрегулювати встановлене розширення. Пункт Enable Boss Key дозволяє встановити клавішу (або комбінацію клавіш) для приховування браузера : на вибір це F12, Alt- 'і «+» на «нумпаде».
5
Крім того, для приховування браузера можна використовувати мишу (пункт Enable Mouse): клік правою кнопкою або подвійний клік правою кнопкою. Якщо поставити галочку біля пункту Hide Window, то браузер буде згортатися в правий нижній кут програми, якщо прибрати, то з'явиться нова вкладка, адреса якої вказана в пункті Cover URL: http://. Якщо ви хочете, щоб браузер з'являвся при натисканні гарячих клавіш Shift + F12, поставте галочку біля пункту Not use Restore Button. Щоб зберегти зміни, клікніть по кнопці Save. Після згортання в правому нижньому кутку монітора з'явиться маленьке віконце з кнопкою Restore, клікніть по ній, щоб браузер з'явився знову.