Видалення Опери: Як поміняти браузер.

Причини для розставання з браузером Opera можуть бути самі різні: заважає роботі інших програм, не влаштовує своєю функціональністю або просто набрид. Процедура видалення цієї програми практично ідентична іншим додаткам, але є пара «підводних каменів».
Інструкція
1
Переконайтеся, що браузер Opera закритий. Відкрийте меню установки і видалення програм. Якщо ваша операційна система Windows XP, натисніть «Пуск» -> «Панель управління» -> «Установка та видалення програм». Якщо у вас Windows Vista або Windows 7, натисніть «Пуск» -> «Панель управління». Якщо панель керування представлена в класичному вигляді, клікніть по «Програми та засоби», якщо у вигляді категорій - «Видалення програми». З'явиться список встановлених на комп'ютері застосувань в алфавітному порядку.
2
Якщо у вас Windows XP, клікніть по програмі Opera в цьому списку. Поруч з'явиться кнопка «Видалити» або «Видалити/Замінити». Клацніть по ній, щоб почати процес деінсталяції. Якщо у вас Windows 7 або Vista, ви можете не шукати вручну браузер Opera в цьому списку, а скористатися рядком пошуку, яка знаходиться в правому верхньому куті вікна. Щоб почати процес деінсталяції, клікніть по назві правою кнопкою миші та натисніть «Видалити» або просто зробіть по ньому подвійний клік лівою кнопкою. З'явиться нове вікно, в якому система запитає вас, чи дійсно ви впевнені в тому, що хочете видалити Opera.
3
Зверніть увагу на пункт «Видалити дані користувача». Якщо поставити біля нього галочку, стане активною кнопка «Детальніше». Якщо натиснути на неї, з'явиться список даних програми, які ви можете за бажанням видалити. Серед них кеш, кукис, настройки, закладки, паролі та ін. Приберіть галочки з тих, які ви не хочете видаляти. Розібравшись з цими налаштуваннями, натисніть «Назад», а потім «Видалити».
4
Після завершення деінсталяції автоматично відкриється сторінка з опитуванням в іншому браузері (за замовчуванням - Internet Explorer). Мета цього опитування - дізнатися причину, по якій ви видалили браузер Opera. Ви можете його проігнорувати, просто закривши браузер.