Як видалити панель закладок.

Кількість різноманітних панелей та пунктів меню в браузері іноді досягає критичної маси, заважаючи нормальній роботі. У такому випадку в голову приходить логічне рішення видалити який-небудь елемент інтерфейсу, наприклад, панель закладок.
Інструкція
1
У браузері Opera відкрийте налаштування «Оформлення», зробити це можна різними способами. Перший - клацніть кнопку в лівому верхньому кутку програми з символом браузера, а у випадаючому меню - пункт «Оформлення». Другий - натисніть правою кнопкою миші на вільному місці панелі закладок і в списку також натисніть «Оформлення». Третій - клікніть гарячі клавіші Shift + F12. Виберіть вкладку «Панелі інструментів» і приберіть галочку біля пункту «Панель закладок» та натисніть ОК.
2
В Google Chrome натисніть на кнопку із зображенням гайкового ключа, яка знаходиться в правій верхній частині програми, в списку виберіть «Параметри». Виберіть вкладку «Основні», знайдіть секцію «Панель інструментів» і приберіть галочку біля пункту «Завжди показувати панель закладок». Згодом приховати/відобразити панель закладок можна двома способами. Перший - натисніть на кнопку з гайковим ключем> «Закладки»> «Показувати панель закладок». Другий - клікніть гарячі клавіші Ctrl + Shift + B.
3
У браузері Mozilla Firefox натисніть на помаранчеву кнопку Firefox, яка знаходиться в лівому верхньому кутку програми. З'явиться список, що випадає, знайдіть в ньому пункт «Налаштування» і клікніть по трикутнику, який знаходиться праворуч від нього. З'явиться ще один список, приберіть в ньому галочку біля пункту «Панель закладок». Крім того, є ще один спосіб - клацніть по кнопці «Закладки», яка знаходиться в правій частині панелі закладок, і в меню приберіть галочку біля пункту «Показати панель закладок ».
4
В Safari прибрати панель закладок можна двома способами. Перший - натисніть на кнопку із зображенням шестерінки, яка знаходиться в правому верхньому куті програми, і в меню натисніть на «Приховати панель закладок». Другий - натисніть гарячі клавіші Ctrl + Shift + «І».