Як вибрати бігову доріжку для дому.

Бігову доріжку зазвичай відносять до кардиотренажерам. При правильному використанні доріжка дозволяє поліпшити стан серцево-судинної системи, підвищує витривалість організму в цілому. Також заняття на біговій доріжці - відмінний спосіб схуднути, адже користь від бігу дуже велика. Але навіть незважаючи на всі ці плюси, через два або три місяці ви можете припинити користуватися цим тренажером. І причиною цьому буде, не відсутність мотивації, а неправильний вибір тренажера.
Інструкція
1
Тип біговій дорожкі.Для початку ви повинні вирішити питання, яку купити доріжку - електричну або механічну. Основна відмінність полягає в тому, що в механічної доріжці полотно обертається за рахунок ваших зусиль, а в електричній - бігове полотно крутить електромотор. Основними плюсами механічних доріжок вважається відсутність трат на електроенергію, маленька вага тренажера, доступність. Але з іншого боку, далеко не кожній людині сподобатися обертати полотно власними силами, це створює додаткове навантаження на ноги. На електричної біговій доріжці ви можете задати будь-яку швидкість обертання, також на багатьох моделях присутні спеціальні програми занять, які ви можете використовувати.
2
Електромотор.В тому випадку, якщо ви вибрали електричну доріжку, потрібно звернути увагу на потужність мотора. Адже саме від потужності залежить швидкість обертання і максимальна вага, який може витримати бігова доріжка.
3
Бігове полотно.Беговое полотно представляє собою стрічку, яка обертається на двох валиках. Є багато моментів, на які ви повинні звернути увагу. По-перше, це розміри полотна. Довжину і ширину слід підбирати з урахуванням потреб всіх членів сім'ї, які займатимуться на тренажері. Оптимальний варіант - це полотно з шириною в 40 см. І довжиною в 1,2 метра. По-друге, це кількість шарів. Чим їх більше, тим довше прослужить бігова доріжка. Намагайтеся вибрати двостороннє полотно, при зносі його можна просто перевернути.
4
Панель управленія.Стандартно на панелі управління повинні бути присутніми показники пульсу, відстані, швидкості бігу, витрачених калорій. Важливо, що б на панелі був ключ безпеки, який забезпечуватиме вимикання бігової доріжки при падінні людини. Також у бігової доріжки можуть бути маса додаткових опцій. Наприклад, програми тренування, які будуть самі визначати ваше навантаження.
Корисна порада
Найбільш надійними вважаються виробники - Torneo, WNQ, Steel Flex, Atemi, Kettler.