Як змити герметик. вещест, прибирали старий герметик.

Герметик - незамінний засіб при герметизації щілин, швів, закладенні тріщин і стиків. Він володіє неймовірно високою міцністю зчеплення з різними поверхнями (дерев'яної, цегляної, бетонної та іншими). Однак при всьому при цьому у нього є величезний недолік: герметик складно змити.
Вам знадобиться
  • - ніж;
  • - розчинник;
  • - абразиву;
  • - рідина для миття посуду;
  • - тепла вода;
  • - губка;
  • - хімічні засоби.
Інструкція
1
Якщо герметик вже встиг добре застигнути, то для початку спробуйте очистити поверхню від нього механічним способом. Спробуйте акуратно зрізати герметик ножем. Однак якщо видалити ця речовина не вдається, та й поверхню, від якої його потрібно очистити, тендітна, не варто далі вперто відколупувати герметик ножем: така спроба очистити поверхню від герметика може закінчитися тим, що ви його віддере з шматком підстави, до якого він приклеївся .
2
Нанесіть на застиглий герметик трохи розчинника і дайте йому постояти. Через час ви виявите, що ця речовина придбає кашкоподібне стан. Видалити його можна за допомогою ножа або абразиву (якщо не боїтеся подряпати поверхню). Але є й більш щадний метод: дочекавшись, коли герметик стане кашкоподібним, нанесіть на нього декілька крапель рідини для миття посуду, а потім губкою все змийте (як правило, все віддаляється без проблем). Потім вимийте поверхню чистою теплою водою.
3
Якщо всі вжиті спроби не увінчалися успіхом, спробуйте видалити застиглий герметик спеціальною хімічною речовиною, наприклад, Soudal Silicone Remover. Це гелевидний речовина виконано на підставі натуральних розчинників. Воно чудово впорається з видаленням силікону та інших полімерів. Однак дана хімічна засіб не можна наносити на пластмасову поверхню (вся ця інформація вказана в анотації, з якою обов'язково потрібно ознайомитися перш, ніж приступати до використання розчинника).
Зверніть увагу
При роботі з розчинниками використовуйте засоби індивідуального захисту!
Корисна порада
Хімічні засоби направленої дії розчиняють герметик досить швидко, тому буквально хвилин через 15-20 від застиглого силікону не залишиться й сліду.