Як поїхати в Ізраїль.

З кожним роком кількість відпочиваючих, які бажають відвідати Ізраїль, зростає. Загадкова країна відома не тільки історичними пам'ятками архітектури. Не менш чудова тут і природа. Перед тим, як поїхати в Ізраїль, бажано дізнатися деякі особливості даної держави.
Вам знадобиться
  • Паспорт, туристична путівка.
Інструкція
1
Купуючи путівку, перевірте термін дії свого закордонного паспорта. До його закінчення повинно залишатися не менше 6 місяців, інакше у в'їзді буде відмовлено. Так як Ізраїль має достатньо напружені відносини з рядом арабських країн, наявність в паспорті штампів про те, що до цього відвідувалися Сирія або Лівія, може викликати додаткові питання при проході митного контролю. Це пов'язано з арабо-ізраїльським конфліктом, триваючим багато років.
2
До того, як відпочити в Ізраїлі, ознайомтеся з визначними пам'ятками країни. Це дозволить мати власне уявлення про те, що хочеться побачити, ще до придбання путівки. Якщо ж грунтуватися при виборі туру лише рекомендаціями туристичної компанії, можна отримати набагато більш обмежений вид відпочинку, так як фірми прагнуть переконати клієнта в придбанні саме тих путівок, які у них є в наявності.
3
Якщо на купівлі путівки хочеться заощадити, варто звернути увагу на гарячі тури. Вони не уявляють мандрівникові можливості вибору міста або готелю, зате поїздка в Ізраїль обійдеться набагато дешевше.
4
Купивши туристичну путівку, формуйте свій гардероб таким чином, щоб у ньому обов'язково була закрита одяг. Незважаючи на високі температури, при відвідуванні релігійних пам'яток культури необхідно, щоб плечі і ноги не були оголеними. Це правило стосується храмів будь-яких релігій.
5
Пам'ятайте про те, що субота для місцевих жителів є вихідним днем, тому плануйте відпочинок в Ізраїлі таким чином, щоб здійснювати екскурсії в інші дні тижня. У суботу в країні працювати заборонено, тому закрито більшість магазинів, громадський транспорт не функціонує.
Зверніть увагу
Кілька років тому було встановлено безвізовий режим в'їзду в країну для жителів Росії, тому відвідати країну стало набагато простіше.