Як закрити монтажну піну.

Той, кому доводилося хоч раз в житті самостійно робити ремонт або будувати, не з чуток знає, що в ході виконання цих робіт нерідко доводиться використовувати монтажну піну.
Вам знадобиться
  • - губка;
  • - вода;
  • - балон з монтажною піною;
  • - розчинник;
  • - ніж;
  • - гіпсовий або цементний розчин.
Інструкція
1
Перш ніж наносити піну на поверхню, ретельно очистіть останню від пилу, бруду та інших забруднень. З більшістю поверхонь піна утворює хороше зчеплення: виключення становлять силікон і поліетилен.
2
Перед тим як піну наносити, обов'язково її добре збовтайте: як мінімум, зробіть це раз двадцять. Рясно змочіть водою контактуючу поверхню. Потім зніміть з балона захисну кришку і накрутіть перехідник з соплом до упору. Потім переверніть балон догори дригом і почніть задувати піною щілину (заповнити слід лише 2/3 дірки, оскільки піна, після того як трохи постоїть, починає збільшуватися в об'ємі).
3
Зніміть сопло з балона і промийте його за допомогою розчинника, а потім сполосніть водою.
4
Після того як піна висохне (висихати вона може від двох до двадцяти чотирьох годин), зріжте акуратно ножем зайві затверділі шматочки, а не застиглі - зніміть розчинником.
5
На висохлу піну нанесіть гіпсовий або цементний розчин (добре заповніть всі щілини і ретельно покрийте цим розчином монтажну піну , оскільки під впливом ультрафіолетових променів піна руйнується). Однак перш ніж взятися за дану процедуру, очистіть піну від пилу і злегка змочіть водою.
Зверніть увагу
Ніколи не працюйте з монтажною піною біля відкритого вогню або осіб, що палять: наслідки можуть бути катастрофічними!
Корисна порада
При роботі монтажною піною слід засвоїти кілька рекомендацій: всі операції потрібно проводити в спеціальних засобах індивідуального захисту (гумових рукавичках і окулярах), при попаданні на шкіру монтажної піни або в очі негайно потрібно змити цю речовину великою кількістю проточної води. Крім того, по завершенню робіт не залишайте балон із залишками піни на сонці.
У будівництві та ремонті найчастіше припадати використовувати будь-якої герметик. В даний час один з найпопулярніших, універсальних і зручних в застосуванні герметиків - монтажна піна. Завжди необхідно пам'ятати, що застосування монтажної піни зовні будови вимагає додаткової її захисту від ультрафіолету і вологи.
Вам знадобиться
  • шпаклівка для зовнішніх робіт, невеликий ніж, ємність для розчину, вода, рукавички, кельму.
Інструкція
1
Спочатку необхідно зрізати надлишки висохлої монтажної піни зовні стику предметів. Якщо для закладення використовується шпаклівка, то краще зрізати монтажну піну на кілька міліметрів вглиб, щоб створити більш товстий шар зовнішнього герметика. Поверхня застиглої монтажної піни краще зробити рівною.
2
Потім бажано надіти рукавички і приготувати розчин герметика для зовнішніх робіт. Розчину потрібно небагато, тому краще замішати менше, а в разі необхідності додати ще. Інструкцію по приготуванні розчину можна подивитися на упаковці матеріалу.
3
Далі слід нанести сиру масу шпаклівки кельмою або ножем, залежно від місця закладення і зручності, і вирівняти поверхню. При висиханні надто тонкого шару шпаклівки можлива поява тріщин. Для того щоб цього не відбувалося, намагайтеся наносити розчин шаром кілька міліметрів, наскільки дозволяє зовнішній вигляд споруди.
Зверніть увагу
Таким нехитрим чином монтажна піна захищається від впливу прямих сонячних променів, які надають її руйнівну дію. А також вона захищена від вологи, яка може проникати через невеликі дефекти з'єднання ззовні і руйнувати відкоси або інші з'єднані предмети. Зрозуміло, естетичні властивості будівлі тільки поліпшуються.
Корисна порада
Вся робота по закладенню монтажної піни зовні будівлі може виконуватися самостійно, без залучення професійних будівельників. Крім того, необов'язково закладати монтажну піну шпаклівкою - можна використовувати з тією ж метою сайдинг або фарбу.