Як організувати вивіз товару від постачальника.

Вивіз товару від постачальника - важливий етап логістичного ланцюжка, завдяки якому робота вашої компанії буде злагодженої та безперебійної. Щоб доставити вантаж вчасно і без втрат якості, доцільно організовувати перевезення самостійно.
Вам знадобиться
  • - пакет документів;
  • - гроші.
Інструкція
1
Обмовите з постачальником приблизну дату відправки товара. Якщо мова йде про великій відстані і великому вантаж, постарайтеся зайнятися організацією доставки якомога раніше. Визначте умови, на яких буде вивозитися товар. Якщо ваш контрагент бере на себе доставку вантажу до транспортної компанії або до вашого складу, вам залишиться лише проконтролювати процес. Однак часто набагато вигідніше самостійно знайти перевіреного перевізника і вивезти товар без додаткових витрат та комісій.
2
Виберіть транспортну компанію, яка здійснюватиме доставку. Порівняйте тарифи та умови перевезення: в різних фірмах вони можуть істотно відрізнятися. Складіть заявку за шаблоном перевізника. У ній ви вкажете дату відвантаження, габарити і вага товара, точні адреси, а також особливі умови.
3
Запитайте у постачальника пакет супровідних документів. Він повинен включати в себе: 1. Рахунок на оплату.2. Пакувальний ліст.3. Сертифікати качества.После відправки товара постачальник пересилає вам копію товарно-транспортної накладної, за допомогою якої ви можете отримати точну інформацію про місцезнаходження вантажу та його характеристиках. Якщо йдеться про імпорт, до вищеназваних документам додасться сертифікат походження товара і експортна декларація від вашого іноземного контрагента.
4
Запам'ятайте трекинговий номер вашого відправлення. Використовуючи даний номер, ви завжди зможете дізнатися місцезнаходження вантажу і контролювати час його прибуття на станцію призначення.
5
Дочекайтеся повідомлення про прибуття товара від транспортної компанії. Отримайте вантаж за вказаною адресою, пред'явивши документ, що засвідчує особу (або довіреність від компанії), копії супровідних документів та транспортної накладної.
Корисна порада
Заздалегідь подбайте про особливі умови, завдяки яким ваш вантаж прибуде на станцію призначення у повній цілості. Серед них - страховка, охорона, дбайливі умови транспортування крихких товарів, особливий температурний режим.