Як зробити лікувальну косметику.

Незважаючи на використання сучасних косметичних препаратів, шкіра нерідко виглядає нездорової, на ній спостерігаються ознаки в'янення, а її колір залишає бажати кращого. В даному випадку потрібно лікувальна косметика, яку можна розглядати як проміжну ланку між звичайними кремами і лікарськими засобами.
Інструкція
1
Щоб зробити лікувальну косметику в домашніх умовах, просто купите відповідне вам ефірне масло або інші препарати і змішайте їх з найбільш часто використовуваних кремом. Якщо вас суха шкіра тіла, приготуйте лікувальний крем на основі ароматичних масел, які здатні вироблятися зволожуючий і одночасно живильний ефект. Роблячи живу косметику самостійно, враховуйте схильність вашої шкіри різних алергічних реакцій. А тому закладайте до її складу лише ті інгредієнти, які є безпечними та ефективними саме для вас.
2
Купіть в супермаркеті мигдальне, оливкова і арахісове масло - головні інгредієнти, з яких можна виготовити лікувальну косметику . Підготуйте висушені листи перцевої м'яти, що відрізняються тонізуючими властивостями, а також звичайні пелюстки троянди, щоб надати косметичного засобу приємний аромат. Візьміть за основу 250 грамів арахісового масла і акуратно додайте в нього натуральне оливкове масло, приблизно 5-6 десертних ложок. Гарненько переміщайте вийшла рідина і налийте в скляну ємність, давши складом трохи настоятися.
3
Насипайте сухі листочки м'яти в мірну склянку, потім висипайте їх в зручну ємність і заливайте половиною літра оливкового масла. Краще використовуйте емальовану каструлю або бидончик з кришкою, щоб під час настоювання косметичного препарату складу ємності не вступив в хімічну реакцію з маслом.
4
Залиште склад, що вийшов на сонці в теплому місці, щоб м'ята в маслянистої рідини могла відмінно настоюватися протягом тижня. Після закінчення цього терміну відфільтруйте настій від сухих листочків, використовуючи складену в декілька шарів аптечну марлю або чисту льняну тканину, при цьому використовувати металеве ситечко не рекомендується. Перелийте суміш в окрему пляшку зі скла і використовуйте як окреме косметичний засіб.
5
Візьміть дві жмені пелюсток троянди, свіжих або засушених, покладіть їх в закривається каструлю і потім залийте мигдальним маслом, ретельно перемішуючи склад. Такий засіб краще робіть влітку, так як склад повинен настоюватися під теплими променями сонця протягом місяця. Коли рідина настоїться, просто відфільтруйте масло. В результаті у вас вийде саморобна лікувальна косметика в трьох різних ємностях, яку згодом ви можете використовувати в якості ефективного крему після прийняття ванни, просто чергуючи отримані склади по днях.