Як вибрати секцію зі спортивної гімнастики.

Пластичні, гнучкі, з ідеальною координацією рухів гімнастки викликають захоплення оточуючих. Більш того, заняття в секції спортивної гімнастики сприяють профілактиці та позбавленню від дисплазії суглобів, порушень постави, деформації грудної клітки, остеохондрозу та сколіозу.
Вам знадобиться
  • - адреси секцій спортивної гімнастики в місті;
  • - телефон;
  • - комп'ютер з виходом в інтернет.
Інструкція
1
Безумовно, спорт - це здоров'я. Діти, які займаються спортом, значно менше хворіють, розвиваються краще однолітків, що віддають перевагу проводити вільний час біля комп'ютера або телевізора. Останнім часом деякі види спорту стали більш популярними, завдяки яскравим особистостям та транслюються телевізійним шоу. Батьки буквально з трьох-чотирирічного віку намагаються записати своє чадо на ці заняття. Це може бути художня та спортивна гімнастика, танці або фігурне катання. І якщо для занять фігурним катанням неодмінно потрібен каток (який є не в кожному місті), секції гімнастики є практично скрізь.
2
Вирішіть, що для вас значить даний вид спорту. Спортивна гімнастика - це спорт, в якому жінки і чоловіки (хлопчики і дівчатка) виконують вправи на брусах, колоді, змагаються у вільних вправах і опорних стрибках. Ви хочете, щоб дитина домігся професійних успіхів, зв'язавши своє майбутнє і все життя зі спортом? Або ви вам потрібна школа спортивної гімнастики для підтримки гарної фізичної форми, стрункої фігури?
3
Виходячи з відповідей на питання, можете приступати до вибору секції в вашому місті. Зазвичай, якщо місто велике, у вас буде можливість підібрати саме ту школу, яка вам потрібна (наприклад, за ступенем складності). Зайдіть в інтернет (на сайт міста) і перегляньте інформацію про подібні установах. Введіть назву школи в пошуковику - на форумах знайдуться відгуки. Можливо, у секції є свій сайт, там можна почитати докладну інформацію.
4
Візьміть міський довідник телефонів і випишіть адреси та телефонні номери. Дізнайтеся у знайомих або друзів, може хтось з їхніх дітей уже ходить в таку секцію . Поговоріть з ними.
5
В школі гімнастики поговоріть з тренером. Також можна поспілкуватися з батьками, чиї діти вже відвідують даний заклад. Яке ставлення тренера до дітей, ступінь його професіоналізму? Яких успіхів змогли домогтися його підопічні, за який термін?
6
Ці відповіді вам знадобляться для того, щоб вирішити, чи варто віддавати дитину саме в цю школу. Можливо, слід пошукати іншу або звернутися до іншого тренеру. У кожному разі, враховуйте бажання сина чи дочки, адже віддавати в спорт (особливо якщо ви налаштовані серйозно) слід з доброї волі, а не тільки тому, що вам так захотілося.
Корисна порада
Приводьте дитини в школу гімнастики з шести років, не раніше. Крайній термін - вісім років, для діток старше цього віку шлях в школу закрито (неможливо як слід розвинути гнучкість і розтяжку, які є основою занять).
Для підтримки гарного зовнішнього вигляду і самопочуття лікарі рекомендують людям практично різного віку регулярну фізичну активність. В сучасних умовах можна підібрати підходящу спортивну секцію і дорослому, і дитині.
Інструкція
1
Вирішіть, для чого ви хочете займатися спортом. Краще заздалегідь визначити, чи будуть це заняття для підтримки здоров'я або ж для отримання високих спортивних результатів. У випадку з дітьми можливо спочатку записати дитину в секцію , а потім вже проаналізувати разом з тренером, якщо у нього бажання і можливості більше часу приділяти спорту. Для дорослих людей подібні заняття в більшості своїй стають хобі, так як спортивну кар'єру зазвичай починають в дитячому віці. Проте, є й винятки. Наприклад, можна записатися в стрілецьку секцію практично в будь-який час і досягти там високих результатів аж до участі в Олімпійських Іграх.
2
Пройдіть медичне обстеження. Це потрібно навіть у тому випадку, якщо ви вважаєте себе здоровим. Невеликі проблеми зі спиною або з серцем при інтенсивних заняттях можуть посилитися. У той же час, навіть наявність яких-небудь хвороб - це не привід від повної відмови від спорту. Лікар може порекомендувати вам секції по заняттю лікувальною фізкультурою, підходящої для вашого випадку. Це може бути плавання, йога, спортивна ходьба або інші види малотравматичной фізичної активності.
3
Виберіть секцію по вашому смаку і підходящу для вашого стану здоров'я. У великих містах вибір звичайно широкий завдяки наявності різних спортивних клубів. Однак перед покупкою довгострокового абонемента спочатку постарайтеся відвідати пробне заняття. Важливо, щоб вам підійшов не тільки тип і інтенсивність тренувань, а й сама методика роботи тренера. Також уважно поставтеся до списку послуг, який вам пропонується. Великий спортивний центр може постаратися продати вам не тільки право відвідування цікавих вам тренувань, але і різні додаткові послуги, наприклад, масаж або заняття в тренажерному залі. Перед покупкою такого комплексного абонемента подумайте, наскільки він вам потрібен і чи буде у вас час його використовувати.