Як виїхати до Англії.

Для того щоб потрапити в Англію, необхідно придбати авіаквиток і отримати візу на весь час перебування в країні. Пам'ятайте, що Великобританія не входить до Шенгенської зони, та вимоги для отримання візи туди відрізняються від тих, що висуваються іншими європейськими країнами.
Інструкція
1
Придбайте квиток на літак з Москви до Лондона. Туди можна полетіти безпосадочним рейсом, такі переліт здійснюють авіакомпанії BMI, «Трансаеро», «Аерофлот», час у дорозі становить 4 години 20 хвилин. Aerosvit Airlines, Scandinavian Airlines, MALEV Hungarian Airlines, Turkish Airlines, Brussels Airlines, Air Baltic, LOT-Polish Airlines, Air Berlin, «Авіакомпанія Росія», Ukranian International Ailines, Swiss Airlines здійснюють рейси з однією пересадкою, час у дорозі залежить багато в чому від тривалості очікування стикувального рейсу, зате вартість передет може бути навіть нижче, ніж при безпосадочний рейс. Забронювати квиток можна в режимі онлайн на сайтах авіакомпаній. Також ви можете скласти власний маршрут з використанням послуг двох різних авіакомпаній, в цьому випадку не забудьте отримати транзитну візу тієї країни, в аеропорту якій ви маєте намір зробити пересадку.
2
Забронюйте квиток на рейс до Лондона з аеропорту Пулково, Санкт-Петербург. Безпосадочні рейси за цим напрямком виконують літаки компаній British Airways і «Авіакомпанія Росія», час перельоту становить 3 години 30 хвилин. Можна вибрати переліт з одного стикуванням, наприклад, літаками LOT-Polish Airlines, «Авіакомпанія Сибір» (S7 Airlines), Air Baltic, Turkish Airlines, «Трансаеро», Aerosvit Airlines, Swiss Airlines, Air France, AllItalia, «Аерофлот», KLM , компанії перераховані в порядку зростання ціни за квиток.
3
При необхідності відправитися в Лондон з Краснодара пам'ятайте, що всі рейси здійснюються через Москву і Санкт-Петербург, прямих рейсів немає. Лише компанія Austrian Airlines здійснює перельоти зі стикуванням у Відні.
4
У разі якщо подорож починається в Єкатеринбурзі, доведеться спочатку дістатися до Москви або Санкт-Петербурга, а вже потім летіти в Лондон. Альтернативою є рейси Turkish Airlines, їх літаки здійснюють стиковку в Стамбулі, або LuftHansa, зміна літака відбувається у Франкфурті-на-Майні.