Як закачати картинки на Самсунг.

Сучасні мобільні телефони мають безліч різних функцій. Для передачі інформації на ці пристрої зазвичай застосовують кілька перевірених методів. Найчастіше використовують кабельне з'єднання телефону з ПК або канал BlueTooth.
Вам знадобиться
  • - USB-кабель;
  • - BlueTooth-адаптер.
Інструкція
1
Якщо у вашому телефоні встановлена флеш-карта, то просто підключіть його за допомогою спеціального кабелю до USB-порту персонального комп'ютера. Виберіть пункт «USB-накопичувач» в який з'явився на екрані телефону меню. Через деякий час відбудеться автоматичне визначення флеш-карти. Відкрийте меню «Мій комп'ютер» або інший файловий менеджер. Скопіюйте потрібні картинки на флешку телефону.
2
Даний метод не завжди підходить далеко не завжди. Якщо для зберігання даних використовується внутрішня пам'ять телефону, то скористайтеся спеціальною програмою. Скачайте додаток Samsung PC Studio. Ця програма розроблена спеціально для телефонів фірми Samsung. Встановіть та запустіть цю програму.
3
Підключіть мобільний телефон до комп'ютера за допомогою USB-кабелю або каналу BlueTooth. Другий спосіб підходить для мобільних комп'ютерів або в тому випадку, якщо у вас є спеціальний BlueTooth-адаптер. Дочекайтеся установки зв'язку телефону з комп'ютером. У разі успішного завершення цього процесу ви побачите напис в нижньому куті програми.
4
Відкрийте меню «Передача файлів». Виберіть папку, в яку будуть скопійовані потрібні картинки . Виділіть необхідні файли і натисніть кнопку «Передати». Якщо ви використовуєте бездротовий канал, то підтвердіть прийом файлів.
5
В деяких випадках можна використовувати мережу Wi-Fi. Даний метод особливо зручний при роботі з мобільними комп'ютерами і комунікаторами. Встановіть з'єднання між ноутбуком і телефоном. Скопіюйте потрібні файли. Врахуйте, що ваш ноутбук і комунікатор можуть працювати з різними типами мереж Wi-Fi. Далеко не завжди вдається встановити зв'язок між зазначеними пристроями.