Як поліпшити роботу компанії.

Ефективність бізнесу ґрунтується на правильному керуванні процесів всередині компанії. Тільки контроль і коректування роботи підприємства може гарантувати вам стабільність в роботі. Що ж робити, якщо показники діяльності вашої фірми вас не влаштовують, як поліпшити роботу компанії?
Вам знадобиться
  • Фінансова документація компанії.
Інструкція
1
Проведіть аудит фінансової діяльності компанії . Звіт аудиторів здатний показати слабкі сторони в діяльності організації, такі як: завищення цін постачальниками; неправильність оформлення фінансової документації; надмірне витрачання коштів на технічне, матеріальне або інформаційне забезпечення.
2
Виправте допущені помилки, врахуйте недоліки у фінансовій документації. Проведіть інвентаризацію фінансової документації, розробіть актуальний регламент роботи бухгалтерії та фінансового підрозділу, виходячи з результатів аудиторської перевірки.
3
Проведіть аналіз ринку по супутнім, взаємозамінним товарам. Вивчіть конкурентоспроможність вашого асортименту товарів або послуг. Якщо ви є виробником, знайдіть способи зменшення собівартості продукції, що випускається (впровадження енергозберігаючих технологій, пошук більш недорогого сировини, зменшення транспортних витрат і т.д.).
4
Проведіть атестацію кадрів компанії . Грунтуючись на результатах тестів, зробіть кадрові перестановки, підберіть більш кваліфікованих співробітників. Введіть правила трудової дисципліни.
5
Акцентуйте увагу на пошуку нових клієнтів і партнерів. Розвивайте свій бізнес виходячи з перманентного вивчення сфери ринку, в якій працює ваша компанія.
Зверніть увагу
Проводите реформування діяльності компанії поетапно, так як істотні зміни відразу в декількох напрямах можуть негативно вплинути на результати роботи компанії, а в деяких випадках і привести її до банкрутства.
Корисна порада
Сьогодні існують фірми, які надають послуги з комплексної оцінки ефективності роботи компаній. Скористайтеся послугами професіоналів, тоді процес реформації вашого підприємства пройде набагато швидше.