Як обставити балкон.

Балкон, за задумом архітекторів, призначався для розміщення на ньому зони відпочинку. Сучасні матеріали та аксесуари дозволяють здійснити будь-які ідеї. Все залежить від розмірів, функціональних завдань і вашого смаку.
Інструкція
1
При облаштуванні цього приміщення обов'язково потрібно врахувати особливості конструкції балкона або лоджії. Визначтеся, чи буде це приміщення заскленим чи ні.
2
На відкритому просторі розмістіть квіти, прикріпіть їх до балконного огорожі. Вийде прекрасний літній міні-садок, де можна відпочити після робочого дня.
3
Розміщуючи меблі на балконі, враховуйте головне правило: меблі не повинна заважати проникненню сонячних променів і повітря. На підлогу покладіть плитку. На заскленому балконі можна застелити підлогу лінолеумом або ковроліном.
4
Якщо приміщення на засклено, то меблі вибирайте легку, складну, щоб зручно було її переносити, а в разі потреби і прибрати. Такі складні шезлонги, столики, стільці можна придбати в багатьох магазинах. Все це цілком поміститься навіть на самому малогабаритному балконі. На зовсім маленькому балкончику зробіть відкидні стіл і сидіння.
5
На заскленому просторі обладнайте зимовий сад, місце для читання книг, поставивши туди м'яке, затишне крісло або обладнавши робочий кабінет. У холодну пору комфортну температуру в ньому можна підтримувати за допомогою невеликого обігрівача.
6
Прикріпіть на бічну стіну балкона ковані ліхтарі з кольоровими вітражними стеклами. Увечері це створить гарний ефект і приємну, майже казкову обстановку.
7
Поставте на балконі невеликий домашній фонтан. Він дуже красиво виглядає і створює розслаблюючу обстановку.
8
Якщо у вас є маленька дитина, обладнайте літнє місце для ігор. Закріпіть щільну тканину до огорожі з внутрішньої сторони (якщо балкон огороджений гратами), застеліть підлогу, прослідкуйте, щоб ніяких щілин між огорожею і підлогою не було. Поставте на балкон низька шафка або тумбочку. Вона буде служити одночасно і місцем для зберігання іграшок і сидінням. Від палючих сонячних променів ігрову на балконі можна закрити козирком, навісом або великим парасолькою.
При обладнанні балкона необхідно утриматися від усього того, що буде псувати архітектуру його фасаду. До даній справі потрібно поставитися дуже серйозно. На балконі повинні розташовуватися тільки найнеобхідніші предмети.
Інструкція
1
У зону для роботи найкраще встановити відкидний стіл. Також не варто забувати про світильники. Обов'язково поставте в цій зоні робоче крісло або стілець. Великою популярністю в даний час користуються плетені стільці і напівкрісла. Також ви можете на балкон поставити меблі, яка має металевий каркас. По ньому натягуються шнури з синтетичних матеріалів.
2
У зоні відпочинку поставте звичайний шезлонг, а також пару невисоких табуреток та журнальний столик. Замість столика ви можете встановити відкидну дошку. Вона допоможе економити простір. Вкрай не рекомендується на балконі ставити ліжко або тахту. Дані предмети будуть тільки захаращувати площу. Також вони можуть бути намочені дощем.
3
Для сну та відпочинку на свіжому повітрі використовуйте звичайну розкладачку. У магазинах продаються спеціальні відкидні ліжка, які призначені для лоджій і балконів. Такі ліжка в розкладеному вигляді шарнірно кріпляться однією стороною до стіни. Обов'язково розрахуйте висоту кріплення. Вона повинна бути такою, щоб у піднятому стані край ліжка був трохи нижче підвіконня. Підняту ліжко зафіксуйте у вертикальному положенні. Ви можете також повісити над нею спеціальні шторки. Вони будуть в денний час приховувати конструкцію. Рекомендується шторку робити з клейонки або ж полівінілхлоридної плівки. Такі матеріали здатні захистити ліжко від дощу.
4
У теплу пору на балконі можна обідати. Для цієї мети замість робочого столу найкраще встановити маленький обідній столик. Не варто забувати і про табуретах. Якщо є можливість, то покрийте їх вологостійким матеріалом або хорошим лаком. Оброблені табурети НЕ будуть тріскатися від вологи. Також вони матимуть естетичний зовнішній вигляд і добре перетворять балконний простір.