Як вживати активоване вугілля.

Активоване вугілля - це ентеросорбент, який виготовляється з натуральної сировини. Він не всмоктується в кров, а тому може призначатися пацієнтам будь-якого віку і вагітним жінкам.
Інструкція
1
Активоване вугілля сорбує токсини, гази, алкалоїди, солі важких металів та інші шкідливі сполуки, перешкоджає їх всмоктуванню в кишечнику і, не дратуючи слизові оболонки, виводить з організму з фекаліями. Ліки може застосовуватися при метеоризмі, диспепсії, підвищеної кислотності шлункового соку, діареї, отруєння, алергії, гипербилирубинемии. Крім того, активоване вугілля призначається при захворюваннях з токсичним синдромом: сальмонельозі, дизентерії, токсикоінфекції, опікової хвороби і т.д. При підготовці до ультразвукового та рентгенологічного дослідження рекомендується профілактичний прийом препарату. Це дозволяє зменшити газоутворення в кишечнику і зробити обстеження більш інформативним.
2
Розрахуйте необхідну дозу препарату, виходячи з своєї ваги. На кожні 10 кг необхідна одна таблетка активованого вугілля (0,25 г). Таким чином, якщо ви важите 50-70 кг, за один раз слід випити 5-7 таблеток.
3
Приймайте активоване вугілля за годину до їди і вживання інших лікарських препаратів. Запивайте таблетки великою кількістю рідини, бажано, води.
4
Якщо ви не можете випити велику кількість таблеток або активоване вугілля призначений немовляті, приготуйте водну суспензію. Для цього розмішайте призначене кількість ліки в 100 мл кип'яченої води (якщо таблеток 2 і менше - обсяг рідини можна зменшити). Випийте зваж відразу після приготування. При отруєнні використовуйте цю рідину для промивання шлунка.
5
При отруєнні, метеоризмі і алергії приймайте активоване вугілля тричі на добу. Курс лікування залежно від тяжкості стану може тривати 3-14 днів.
Зверніть увагу
Не приймайте активоване вугілля при індивідуальної непереносимості, виразкової хвороби дванадцятипалої кишки і шлунка.