Як оформити візу до Швейцарії. Як отримати візу в Швейцарію Як просто.

Для того щоб отримати швейцарську візу, можна звернутися в акредитоване туристичне агентство або зробити це самостійно. У будь-якому випадку необхідно підготувати документи, що засвідчують вашу особу, що характеризують матеріальне становище і мету поїздки.
Інструкція
1
Заповніть анкету на отримання шенгенської візи. Її форма викладена на сайті посольства. Зверніть увагу, що форма заяви трохи відрізняється від заяви на отримання шенгенської візи в консульстві будь-якої іншої країни, тому не використовуйте викачані раніше анкети. Анкету можна заповнювати на німецькою, французькою, італійською або англійською мовою.
2
Приготуйте діючий закордонний паспорт (перевірте термін його дії - він повинен закінчуватися не раніше трьох місяців після дати передбачуваного виїзду з країни) і попередній, якщо в ньому є шенгенські візи. Зніміть копію з сторінки з фотографією чинного закордонного паспорта. Також зніміть копії всіх сторінок російського паспорта.
3
Зробіть два кольорових фото розміром 3,5х4,0 см. Зверніть увагу на вимоги до фотографій, вони викладені на сайті посольства Швейцарії. Фотографія повинна бути зроблена не раніше 6 місяців з моменту подачі документів для отримання візи. На фото повинні бути видно плечі і вся голова, а обличчя повинно займати 70-80% від площі фотографії. Ви можете сфотографуватися в окулярах, якщо ви їх постійно носите, але на стеклах не повинно бути відблисків. Приймаються фотографії в головному уборі тільки в тому випадку, якщо він не може бути знятий з релігійних міркувань. У цьому випадку особа повинна бути повністю відкритому, на нього не повинні лягати тіні.
4
Оформіть довідку на місці роботи із зазначенням вашої посади, зарплати, факту надання відпустки зі збереженням платні. Довідка повинна бути роздрукована на бланку організації і засвідчена підписом керівника та печаткою. Як підтвердження фінансової спроможності ви можете надати виписку з банківського рахунку. Досить наявності еквівалента 100 швейцарських франків на кожен день перебування в країні.
5
Придбайте поліс страхування виїжджаючих за кордон. Список акредитованих компаній викладений на сайті Посольства.
6
Придбайте квитки на літак. Копії прикладіть до пакету документів.
7
Отримайте ваучер на проживання в готелі або підтвердження резервації номера в готелі на весь час перебування в країні.
8
Сплатіть візовий збір, пам'ятайте, що документи подаються заявником особисто або через акредитовану туристичну фірму. Посольство залишає за собою право попросити надати додаткові документи або запросити заявника на співбесіду.