Як крити черепицею дах.

В даний час великою популярністю користується черепиця. Даний матеріал використовується для покриття поверхні даху. Укладати черепицю можна самостійно.
Інструкція
1
Для початку займіться підготовкою підстави. Їм буде служити матеріал, який має суцільну рівну поверхню. Рекомендується кріпити до нього черепицю за допомогою цвяхів. Використовуйте в якості підстави вологостійку фанери або шпунтовану дошку і врахуйте, що для заснування повинен бути підібраний матеріал, вологість якого не перевищує 20%. Стики дощок розташовуйте на місцях опор. Довжина дошки повинна бути більше двох прольотів між опорами. Також обов'язково враховуйте розширення матеріалу, яке відбувається через коливання вологості і температури. Між дошками залиште невеликий зазор.
2
Після цього можете переходити до монтажу металевих карнизних планок. Щоб захистити край обрешітки на карнизах від дощової вологи, встановіть поверх підкладкового килима металеві карнизні планки. Вони повинні бути укладені з нахлестом в 2 см. Прибийте їх покрівельними цвяхами.
3
Тепер можете переходити до монтажу самої черепиці. Укладати її необхідно від центру карнизного свеса в напрямі торцевих частин покрівлі. Зніміть з матеріалу захисну плівку, потім приклейте черепицю і прибийте її цвяхами. Якщо ваша дах має ухил більше 45 °, то кожну плитку кріпите шістьма цвяхами. Перший ряд необхідно укладати так, щоб нижня кромка черепиці була розташована не вище 1 см від нижнього краю карнизної плитки. «Пелюстки» обов'язково повинні закривати місця стиків.
4
Решта ряди встановлюються так, щоб кінці «пелюсток» розташовувалися на одному рівні з розрізами плиток попереднього ряду. Для торцевої частини покрівлі плитку необхідно обрізати по краю. Потім на матеріал потрібно приклеїти до поверхні. Ви можете використовувати для роботи клей Руфлекс K-36. При відрізанні рекомендується підкладати під плитку дошку. Нижній шар покрівельного килима буде захищений від пошкодження.