Як зробити місце для кішки.

Якщо ви не хочете щоб ваша кішка спала у вашому ліжку, в ящику з білизною або в кухонному шафці, обладнайте для неї спеціальне місце. Кішки дуже примхливий. Вони самі шукають для себе підходящі місця для ігор, відпочинку або сну і дуже зляться, коли їм не дають спокою на їх же території. Вам залишається лише погодитися з вибором свого вихованця і зробити його місце більш комфортним.
Інструкція
1
Коли у вашої кішки нарешті з'явиться улюблений куточок у квартирі, зробіть для неї недоступними такі затишні, але дуже привабливі для вихованця, місця як шифоньєри, білизняні шафи, комоди, різні коробки.
2
Будьте готові до того, що вибране кішкою місце буде дуже швидко забруднюватися. Тому викладіть його зручним і гігієнічно прийнятним матеріалом, який добре чиститься і переться.
3
Обладнайте місце для кішки кошиком для сну і відпочинку. Вона повинна мати невисокі бортики (5-10см), щоб тварина почувалася захищеною з усіх боків, а також м'яку теплу підстилку. Деякі домашні кішки зовсім не заперечують проти будиночків з дахом і невеликим отвором для входу. Такий будиночок ви можете придбати в будь-якому зоомагазині або зробити самостійно, використовуючи підручні засоби.
4
Візьміть звичайну картонну коробку від побутової техніки, наприклад, телевізора або мікрохвильовій печі. Обейте її штучним хутром і з внутрішньої, і з зовнішнього боку. Якщо вихованцеві в будиночку здасться жорстко, навряд чи він буде в ньому спати. Тому не забудьте підкласти під штучне хутро який-небудь м'який наповнювач, наприклад, синтепон.
5
Знайомте кішку з її новим будиночком дуже обережно. Дозвольте їй обнюхати, заглянути або залізти в нього. Не саджайте тварина в будиночок насильно, інакше воно може сильно злякатися стороннього предмета і більше ніколи не підійти до нього.
6
Якщо місце у вашій квартирі дозволяє, купите своєму вихованцеві цілий котячий комплекс, в конструкцію якого входить не тільки будиночок, а й лежанки, розташовані на різній висоті, тунелі, когтеточки, що імітують стовбури дерев . Такий ігровий центр приведе в захват будь-яку домашню кішку.