Як відновити овал обличчя.

Молодість прекрасна своєю свіжістю, легкістю, красою, але, на жаль, вона швидкоплинна. З віком змінюється колір шкіри, її еластичність, м'язи слабшають, а отже, змінюється контур обличчя. Звичайно, жінку засмучує, коли вона зауважує, що в деяких місцях шкіра на обличчі починає провисати, опускатися. Але справитися з цією проблемою можна.
Інструкція
1
Проведіть ревізію використовуваних вами косметичних засобів. Все крему, тоніки повинні відповідати віку. Після тридцяти користуйтеся кремами, багатими вітамінами і амінокислотами та іншими поживними компонентами. Обов'язково використовуйте зволожуючий крем. Пам'ятайте, що суха, позбавлена необхідної вологи шкіра більш схильна до обвисання, на ній швидше з'являються зморшки. Звичайно, косметичні засоби не дадуть 100% ефекту, але значно поліпшать овал особи і сповільнять процес старіння шкіри.
2
Робіть спеціальні вправи для м'язів особи . Встаньте або сядьте так, щоб плечі були розправлені. Повільно вимовляєте по черзі голосні звуки: а, е, у, о, і. При цьому рот широко розкривайте. М'язи особи при виконанні цієї вправи добре опрацьовуються. Повторіть 4-5 разів, між кожними повторами робіть перерви близько хвилини.
3
Тренуйте м'язи шиї. Тримайте рівно голову, максимально напружте м'язи підборіддя, немов втягуючи їх в себе. Долонею поплескуйте по контурам особи , починаючи від слабких і закінчуючи сильними рухами. Звичайно, при цьому дотримуйте міру і розраховуйте свою силу.
4
Виконуйте інший варіант вправ для шиї. Ляжте, покладіть обидві руки тильною стороною кистей на лоб, намагайтеся підняти голову вгору (підборіддя повинен прагнути до стелі), а руками чиніть опір. За тією ж схемою виконуйте повороти голови в сторони, руку при цьому тримайте в районі скроні. Кожен рух повторіть по 10 разів.
5
Протирайте шкіру особи і шиї кубиками льоду. Влаштовуйте контрастні ополіскування, вони сприяють поліпшенню кровообігу, мають тонізуючу ефектом. По черзі обполіскуйте обличчя холодною і теплою водою. Починайте і закінчуйте процедуру холодною водою. Дуже бажано робити контрастний душ для всього тіла.
6
Після 35-40 років можна скористатися мезотерапией або мезороллер. Це локальні ін'єкції мікродоз препаратів в серединний шар шкіри, яку і називають мезодермой, на глибину від 0,5 до 4 мм. За рахунок мікроушкоджень шкіра починає більш активно сама регенеруватися, а проколи сприяють глибокому проникненню активних компонентів косметичного засобу.
7
Якщо вас турбує передчасне старіння шкіри, пройдіть курс мікрострумової терапії. Вона позбавляє від зморшок, темних плям і провисання шкіри, завдяки мікрострумової стимуляції. Слабкі, пульсуючі електричні струми низької напруги проникають глибоко в шкіру, сприяють виробленню колагену і стимулюють регенераційні процеси.
8
Правильно харчуйтеся, висипайтеся, більше гуляйте, стежте за своїм здоров'ям. як фізичним, так і психологічним. І ваше обличчя буде довго радувати вас в дзеркалі.