Як придумати ім'я сайту. Яку назву придумати для сайту.

Важливим етапом у процесі створення сайту є підбір доменного імені, або, іншими словами, назви сайту. До цієї справи необхідно підійти з усією відповідальністю, тому що доменне ім'я значно впливає на розвиток і популярність сайту.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з виходом в інтернет.
Інструкція
1
Спочатку виберіть, в якій доменній зоні ви будете реєструвати свій сайт. Якщо ваш ресурс розрахований на російськомовну аудиторію, найкраще реєструвати домен в зоні RU або РФ. Для іноземних користувачів звична доменна зона COM. Однак цим їх перелік не обмежується, існують доменні зони NAME, INFO, NET, ORG, EU й інші, але вони не так популярні.
2
Оберіть сайт-реєстратор доменів, виходячи з його цінової політики і зручних вам способів оплати. Наприклад, домен в зоні RU ви можете зареєструвати на сайтах www.nic.ru, www.r01.ru, www.webnames.ru. Зверніть увагу, що домен доведеться оплачувати не один раз, а продовжувати щороку (якщо ви не оплачували його на кілька років вперед). Як правило, кожен сайт-реєстратор має форму для перевірки, зайнятий домен або вільний. Скористайтеся цим сервісом, щоб перевірити доступність бажаного назви домена.
3
Складаючи назву для вашого сайту, пам'ятайте, що воно має відповідати кільком умовам: містити не менше 2 і не більше 64 символів, не включати в себе двох і більше дефісів підряд, також заборонено ставити дефіс на початку і в кінці назви . Не можна використовувати в доменному імені прогалини. Якщо ваш сайт орієнтований на російську аудиторію, намагайтеся виключити з назви домену букви Ш, Ч, Ф, які можуть викликати труднощі при записі латиницею, або реєструйте домен в зоні РФ, що дозволить писати назву сайту кирилицею.
4
Враховуйте, що доменне ім'я має відображати зміст сайту. Простіше кажучи, побачивши назву вашого ресурсу, користувач повинен розуміти, про що він. Якщо ви реєструєте домен для корпоративного сайту, можете включити в доменне ім'я назва компанії або найменування послуг, які вона пропонує. Також доречним буде позначити регіон, де працює компанія, наприклад, «Вантажоперевезення-Тверь.РФ». Реєструючи домен для особистого блога, вкажіть його основну спрямованість або вашу сферу інтересів, наприклад, «Блог кінолога» або «Що я читав».
5
З точки зору оптимізації та подальшої розкрутки сайту, рекомендується додавати в домен одне або кілька ключових слів. Однак майте на увазі, що чим коротше назву сайту, тим простіше його запам'ятати, тому не варто складати довге доменне ім'я , сподіваючись цим залучити відвідувачів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=AqAF6YO9CUQ