Як оформити рекламний щит.

Розміщення рекламних щитів дозволяє збільшити обсяги продажів, що випускається. При оформленні білбордів потрібно враховувати колірну гамму, оригінальність і простоту сприйняття ключового послання цільової аудиторією.
Інструкція
1
Визначте свою цільову аудиторію. Незважаючи на те, що рекламні щити будуть розміщені на вулицях міста, вони не можуть бути призначені для всіх відразу. Звичайно, бувають винятки. До них відносяться, наприклад, білборди соціальної спрямованості. Але найчастіше метою рекламного щита є продаж або просування будь-якого товару, призначеного для обмеженої групи осіб. Ви повинні знати основні особливості і переваги цієї групи і враховувати їх при оформленні всієї рекламної продукції.
2
Виберіть колірну гамму для свого рекламного щита. Як правило, вона повинна відповідати кольорам, які асоціюються з вашою компанією. Наприклад, можна використовувати колірне рішення вашого логотипу. Враховуєте те, які кольори для своїх білбордів вибрали ваші конкуренти. Після цього зупиніть свій вибір на контрастних кольорах, щоб ваша реклама виділялася на їх фоні.
3
Визначте ключове послання, яке ви хочете донести до цільової аудиторії. Воно не повинно бути занадто складним. Надайте йому оригінальну форму. Це збільшить імовірність того, що ваше звернення запам'ятається цільової аудиторії. Основний напис, розміщена на білборді, не повинна містити в собі більше 7 слів. В іншому випадку, вона буде запам'ятовуватися значно довше.
4
Виходячи з того, що подібного роду діяльність є вкрай індивідуальної, кожна компанія повинна самостійно вирішувати, що буде зображено на білборді. Головне, щоб картинка приваблювала вашу цільову аудиторію. Створіть кілька варіантів зображень, які ви хотіли б розмістити на щиті. Виберіть з них три найбільш вдалих.
5
Проведіть дослідження, яке допомогло б вам визначитися з вибором кращого варіанта. Зберіть фокус-групу і продемонструйте їм ті три зображення, які були обрані вами в кінцевому підсумку. Спираючись на результати досліджень, визначте, наскільки чітко кожна з концепцій передає ваше ключове послання. Виберіть ту з них, яка краще за інших справляється зі своїми функціями.