Як лікувати кварцовою лампою.

Опромінення кварцовими лампами широко використовується в сучасній медицині як для дезінфекції повітря в приміщенні, так і для лікування цілого ряду захворювань. Як же лікувати кварцовою лампою?
Вам знадобиться
  • - кварцова лампа;
  • - захисні окуляри;
  • - рушник;
  • - масло або крем.
Інструкція
1
Кварцевание є досить популярною фізіотерапевтичної процедурою. Однак слід пам'ятати, що застосування кварцової лампи має свої протипоказання. До того ж, шкіра різних людей відрізняється за ступенем чутливості. Тому перед тим як почати процедури, необхідно проконсультуватися з лікарем - він дасть вам свої рекомендації і підбере найбільш підходящу схему лікування.
2
Спільними протипоказаннями для каврцеванія вважаються: - злоякісні новоутворення; - захворювання крові; - туберкульоз легенів в активній формі; - інфаркт міокарда; - артеріальна гіпертензія; - хронічний гепатит; - схильність до кровотеч; - загострення виразкової хвороби; - захворювання крові; - тиреотоксикоз; - атеросклероз і деякі інші заболеванія.Также не рекомендоване застосування кварцових ламп людям, що мають дуже суху і чутливу шкіру. Не слід застосовувати кварцування при підвищеній температурі тіла та в постреабілітаціонной період.
3
Встановіть кварцову лампу таким чином, щоб в зону її дії не потрапляли рослини і домашній тварини. При цьому апарат повинен розташовуватися на відстані 50 сантиметрів від поверхні шкіри.
4
Намажьте ділянку шкіри, який буде піддаватися ультрафіолетовому випромінюванню, маслом або сонцезахисним кремом. Ретельно і рівномірно розітріть засіб по кожному покрову.
5
Обов'язково надіньте спеціальні захисні окуляри з світлофільтрами. Вони, як правило, входять в комплект поставки. Увімкніть кварцову лампу і дайте їй прогрітися протягом п'яти хвилин.
6
Розташуєтеся перед апаратом, прикривши всі ділянки шкіри, які не підлягають впливу ультрафіолету, рушником.
7
При необхідності внутріпорожнинних опромінень використовуйте спеціальні тубуси, що входять у комплект.
8
Строго дотримуйте рекомендований час процедур. Тривалість опромінення слід збільшувати поступово. Як правило, починають з 30 секунд, збільшуючи кожну наступну процедуру на 1 хвилину. Проводити кварцування рекомендується один раз в день. При цьому для однієї ділянки шкіри проводиться не більше п'яти сеансів.
9
Основними показаннями до застосування кварцових ламп є: - ГРЗ; - захворювання шкіри; - бронхіальна астма; - аденоїди; - гострі захворювання суглобів; - ЛОР-захворювання; - неврит; - міозит; - виразки і пролежні; - бронхіт ; - алергічний нежить; - гінекологічні захворювання та деякі інші хвороби.