Як вилікувати фарингіт у дитини.

Фарингіт у дітей часто виникає як реакція на переохолодження або як ускладнення при риніті. Проявляється болем в горлі при ковтанні і диханні, супроводжується сухим кашлем. Іноді буває значне підвищення температури тіла.
Інструкція
1
Як і при будь-якому іншому захворюванні, при фарингіті потрібно проводити зміцнюючі імунітет процедури, стежити за повноцінним харчуванням дитини. Їжу слід приймати в рідкому і теплом стані, додатково давайте йому вітаміни (особливо А, С, Е). Виключіть з його раціону все гостре, гаряче, холодне, а також сухі продукти, т. К. Вони додатково дратують слизову оболонку глотки.
2
Фарингит часто супроводжується запаленням пазух носа. Регулярно очищайте слизову носа від виділень, промивайте носоглотку антисептиками (розчинами марганцевокислого калію, борної кислоти, фурациліну, сольового - содовим розчином). Можна застосовувати спреї та інгаляції, що містять природні протизапальні ароматичні масла (евкаліптова, ментоловое та інші).
3
Для зняття запалення горла застосовуйте лікарські засоби з прополісом, у вигляді таблеток, аерозолів, або розчинів. Стінки глотки змащуйте рослинними і ароматичними маслами, вони знімають запалення і дезінфікують слизисту оболонку. З лікарських препаратів для місцевого лікування застосовуйте йодовмісні і масляні спреї. При зрошенні стінки глотки ліками у вигляді аерозолю, воно більш рівномірно наноситься і легко всмоктується, тому діє набагато швидше.
4
Для припікання хворобливих гранул на задній стінці горла використовуйте розчини нітрату срібла, трихлороцтової кислоти, які дезінфікують і зменшують їх локалізацію. Якщо у дитини хронічний гіпертрофічний фарингіт з вираженою гіперплазією слизової глотки, то можуть призначити криотерапию.
5
Крім місцевої терапії використовуйте симптоматичне лікування. При температурі понад 38 * давайте дитині жарознижуючі препарати на основі парацетамолу у відповідних вікових дозуваннях. При вираженій хворобливості при ковтанні зрошуєте стінки глотки аерозолями, до складу яких входять анестетики. Ефективними доповненням до лікування будуть фізіопроцедури: УВЧ і електрофорез з настоями трав.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Ir_LHTT7MPs