Як лікувати зірваний голос. Як вилікувати зірвані голосові зв'язки.

Причиною втрати голосу може стати запалення дихальних шляхів, застуда, вживання холодних напоїв, довгі розмови на підвищених тонах. Щоб вибрати спосіб лікування зірваного голосу, необхідно розібратися в тому, чому ж він став хрипким.
Інструкція
1
Якщо ви втратили голос в результаті довгого емоційного розмови, перш за все, заспокойтеся, прийдіть до тями і випийте гарячий чай з медом і лимоном. Зірваний з цієї причини голос можна вилікувати також виноградним соком, соком калини або теплим молоком.
2
Постарайтеся звести своє спілкування з оточуючими до мінімуму. Іноді мовчання - це кращий спосіб відновити зірваний голос. Воно набагато ефективніше інших засобів знімає напругу з голосових зв'язок.
3
Якщо причиною втрати голоси є застуда, спробуйте скористатися відваром календули, приготувати який можна, заливши 1 столову ложку квіток цієї рослини склянкою окропу. Кілька разів прополощіть горло цим засобом протягом години, причому в цей період постарайтеся не їсти і не пити. Цей спосіб дуже ефективний. При відсутності результату повторіть процедуру ще кілька разів.
4
Відваріть кілька картоплин в «мундирі», злегка потовчіть їх, нахиліться над каструлею, накрийте голову рушником і подихайте картопляним парою протягом 5-10 хвилин. Така процедура відмінно відновлює пошкоджені голосові зв'язки, тільки будьте акуратні і не вдихайте занадто різко і глибоко, щоб не обпектися.
5
Лікувати зірваний голос можна за допомогою настоянки евкаліпта. Додайте кілька крапель цього засобу в стакан теплої води і полощіть отриманим розчином горло якнайчастіше до повного відновлення голоси .
6
Спробуйте вилікувати зірваний голос за допомогою декількох жовтків сирих курячих яєць. Додайте в них вершкове масло і цукор, а потім з'їжте отриману масу. Незважаючи на ефективність цього способу, не захоплюйтеся їм, адже сирі яйця дуже часто містять в собі шкідливі для організму людини речовини. Вдавайтеся до допомоги цього кошти тільки в екстрених випадках.
7
Дуже корисно для пошкоджених голосових зв'язок рослинне масло, яким слід полоскати горло. Вершкове масло, намазане на хліб, також може надати непоганий ефект.