Як очистити комп'ютер від сміття.

Своєчасна очищення комп'ютера від різного «сміття» дозволяє збільшити його продуктивність. Іноді наявність належного догляду за станом операційної системи може запобігти виникненню помилок у її роботі.
Вам знадобиться
  • CCleaner
Інструкція
1
Більшість необхідних операцій можна виконати за допомогою програми CCleaner. Скачайте її з офіційного сайту розробників цієї утиліти http://www.piriform.com/ccleaner. Виберіть безкоштовну версію програми, якщо ви не плануєте запускати її на інших комп'ютера х. Встановіть CCleaner і перезавантажте ПК.
2
Відкрийте програму і перейдіть в меню «Сервис». Виберіть пункт «Видалення програм». Знайдіть всі утиліти, програми та ігри, які ви не використовуєте. Виділіть кожну з них і натисніть кнопку «Деінсталяція». Це дозволить вам видалити програми, залишивши мінімальну кількість «хвостів».
3
Тепер відкрийте меню «Очищення» і виберіть вкладку Windows. Виділіть ті елементи, які необхідно видалити. Перейдіть до вкладці «Додатки» і виберіть програми, які потрібно виправити. Натисніть кнопку «Очищення» і зачекайте деякий час.
4
Перейдіть в меню «Реєстр» і натисніть кнопку «Пошук проблем». Після створення списку потрібних файлів натисніть кнопку «Виправити». У меню, натисніть кнопку «Так» і вкажіть папку, в яку буде збережений архів. Він допоможе вам відновити робочі параметри системи в разі збою. У новому вікні натисніть кнопку «Виправити зазначені». Закрийте програму CCleaner.
5
Не забудьте провести звичайну очистку локальних дисків. Для цього відкрийте меню «Мій комп'ютер» і правою кнопкою миші клацніть по іконці будь-якого розділу (краще почати з системного томи). Виберіть пункт «Властивості». У новому меню натисніть кнопку «Очищення диска».
6
Після підготовки файлів до видалення натисніть кнопку «Так» і дочекайтеся завершення цієї процедури. Виконуйте чищення комп'ютера хоча б раз на місяць, щоб забезпечити його стабільну роботу. Це дозволить уникнути можливих неполадок, пов'язаних з роботою операційної системи.