Як відіпрати джинси від фарби. Пляма від фарби на джинсах.

Якщо на джинсах з'явилася пляма від фарби, не варто відразу викидати річ у відро для сміття. Спробуйте самостійно очистити матеріал за допомогою підручних засобів.
Вам знадобиться
 • Гас, очищений бензин, ацетон, біла глина, скипидар, гліцерин, рідина для миття посуду, уайт-спірит, плямовивідник.
Інструкція
1
Свіжа пляма від фарби протріть ватяним диском, змоченим в очищеному бензині або гасі, від країв до середини. Потім виперіть джинси в теплій воді з пральним порошком для жирних плям. Крім того, зі світлих тканин плями від фарби можна видалити ацетоном або рідиною для зняття лаку. Перед застосуванням протестуйте дію розчинника на непомітній ділянці виробу. Якщо колір матеріалу змінився, відмовтеся від цього кошти.
2
Візьміть в рівних пропорціях очищений бензин і білу глину. Ретельно розмішайте до отримання однорідної консистенції. Нанесіть пасту на пляму від фарби і залиште до повного випаровування бензину. Потім струсіть глину щіткою для одягу. Виперіть джинси в теплому мильному розчині.
3
Для видалення застарілого плями скористайтеся скипидаром. Протріть забруднення ватним диском, змоченим в розчиннику. Щоб не було розлучень, дійте від країв до середини. Після заперіть слід від плями з рідиною для миття посуду або засобом для виведення плям. Прополощіть у проточній воді і виперіть як звичайно.
4
Пляма від втиснути фарби можна видалити таким чином. Заперіть забруднену ділянку в теплій воді з милом або засобом для виведення плям. Прополощіть тканину і виперіть як звичайно. Якщо пляма застаріле, замочіть джинси перед пранням в гарячій воді з додаванням миючого засобу.
5
Масляну фарбу можна відіпрати рідиною для миття посуду. Налийте його в окрему ємність і змішайте з невеликою кількістю води. Змочіть поролонову губку в отриманої суміші і обробіть пляма від фарби.
6
Щоб видалити пляму від фарби, візьміть уайт-спірит. Нанесіть його на забруднену ділянку вироби за допомогою ганчірочки або поролоновою губки.
7
Підігрійте гліцерин на водяній бані або в мікрохвильовій печі. Нанесіть його на зіпсоване місце і залиште на деякий час. Потім виперіть джинси в теплій воді з порошком для жирних плям.
При будь-якому ремонті практично завжди використовується фарба. Фарба буває на різній основі, але незмінно важко видаляється з тканини і її неможливо вивести звичайної пранням. Перед процедурою прання всі плями слід обробити і краще зробити це відразу після завершення фарбувальних робіт, оскільки з часом фарбувальний пігмент глибоко проникає у волокна тканини і впоратися з забрудненнями буде набагато складніше.
Вам знадобиться
 • - ацетон;
 • - уайт-спірит;
 • - бензин;
 • - гас;
 • - рідина для зняття лаку ;
 • - рослинна олія;
 • - жирний крем;
 • - ватний диск;
 • - губка;
 • - медичний спирт.
Інструкція
1
Видаляйте фарбу з тканини -якими видами розчинників. Для видалення плям скористайтеся уайтрспіритом. Відразу після завершення фарбувальних робіт нанесіть уайт-спірит за допомогою губки на всі плями від фарби. Дайте час розчинитися лакофарбової основі. Для цього цілком вистачить 20 хвилин, прополощіть виріб у мильному розчині, виперіть в пральній машині з використанням синтетичного миючого засобу.
2
Замість уайт-спіриту використовуйте бензин, гас, ацетон, рідина для зняття лаку на основі ацетону. Нанесіть одне із зазначених коштів на пляму. Дайте фарбі час розчинитися, прополощіть виріб у мильному розчині, виперіть в пральній машині.
3
Ніколи не періть оброблене виріб в пральній машині відразу, обов'язково проводите попередню прання вручну. Так як агресивні розчинники не тільки можуть пошкодити гумові прокладки в дорогої побутової техніки, але й можуть вивести пральну машину з ладу.
4
Якщо ви випадково забруднили шкіряну річ або вироби з делікатних тканин, то використання розчинників може призвести до того, що ви зіпсуєте виріб і замість плями від фарби отримаєте випалене пляма. Тому як тільки ви помітили забруднення, відразу обробіть його рослинним маслом або, в крайньому випадку, жирним кремом. Ретельно протріть пляму за допомогою ватного диска, потім сухою паперовою серветкою і обробіть місця забруднень медичним спиртом. Якщо виріб підлягає пранню, відразу виперіть його. Якщо річ прати не можна, то проведіть обробку спиртом кілька разів, щоразу міняйте диск і протирайте забруднені місця.
5
Якщо вам необхідно видалити плями від фарби на основі ацетону, то найбільш надійний спосіб максимально швидко впоратися з забрудненнями - це використовувати ацетон або будь-які рідини на його основі. Обробіть місця забруднень за допомогою ватного диска, виперіть виріб.