Як оформити весільний салон.

За останній час кількість укладених шлюбів на території Росії значно підвищилося. Одружуватися і широко святкувати цю подію стає модно. Тому відкриття весільного салону може виявитися цілком прибутковим бізнесом, якщо знати кілька особливостей.
Інструкція
1
Визначтеся з місцем розташування салону . Найкраще відкрити його недалеко від метро або великих супермаркетів. Ідеальне місце для салону там, де велика прохідність людей.
2
В центрі міста зазвичай дорога плата за оренду, тому можна вибрати місце і в спальному районі, головне, щоб місце було прохідним.
3
Ви повинні підійти в управу району з пакетом усіх наявних на даний момент документів і поговорити з фахівцями з питань підприємництва та бізнесу. Фахівці повинні видати вам дозвіл на відкриття весільного салону , після чого вам необхідно узгодити вибране приміщення з органами внутрішніх справ району, органами місцевого самоврядування в галузі пожежної безпеки, а також запросити податкових інспекторів. Весь перелік документів, необхідний для відкриття весільного салону , ви можете запитати у фахівців управи району.
4
Для початку на відкриття салону вам потрібно порядку 350 - 500 тисяч рублів. Частина цієї суми піде на оренду, половина суми на закупівлю суконь і решта бюджету на закупівлю потрібного обладнання. Асортимент суконь повинен налічувати не менше 25 моделей.
5
Ефектно виглядають сукні на манекенах. Розташуйте манекени з сукнями так, щоб вони створювали коридор від каси і примірочної до вхідних дверей в магазин. Чергуйте моделі суконь, щоб відвідувачі вашого магазина побачили різноманітність асортименту, наприклад, від пишної сукні «принцеса» вони підходили до вузької моделі в грецькому стилі, від довгої сукні до скороченим і т.д.
6
В примірочної кімнаті приготуйте кілька пар взуття з каблуком, щоб потенційні наречені змогли оцінити довжину сукні.
7
Розставте по магазину кілька зручних пуфів для супроводжуючих наречену людей. Поки дівчина буде приміряти сукні, її «порадники» можуть втомитися. Не зайвому буде в цьому випадку запропонувати їм чашечку кави і розташувати їх на дивані або пуфиках.
8
Щоб сукні у вашому салоні виділялися з маси весільних нарядів інших салонів, запросіть костюмера і дизайнера. Нехай вони додадуть кілька аксесуарів до суконь, завдяки чому ви зможете сміливо говорити клієнтам про ексклюзивність нарядів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=jFWPFuaT9f8