Як передати гроші з гаманця на гаманець в інтернеті. передати гроші з wmz на гаманець wmz.

Не має значення, з якою метою і в якій платіжній системі ви зареєстрували свій електронний гаманець - так чи інакше ви зіткнетеся з необхідністю переказу грошей з одного гаманця в інший. Найчастіше користувачі переводять гроші один одному в рамках однієї платіжної системи. Подивіться, як це можна зробити в популярній системі електронних платежів WebMoney, використовуючи програму Keeper Classic.
Вам знадобиться
  • - програма WebMoney Keeper Classic;
  • - WMID або номер гаманця іншого користувача системи.
Інструкція
1
Надішліть гроші на інший гаманець WebMoneyУзнайте в одержувача грошей номер його гаманця WebMoney. Номер складається з 12-ти цифр, перед якими в обов'язковому порядку вказується буква. Ця літера позначає тип гаманця - його валюту: R - рублевий рахунок, Z - рахунок в доларах США, Е - в євро та ін. Наприклад, номер рублевого гаманця (WMR) виглядає так: R122334455667. Переводити гроші прямо можна тільки між гаманця ми одного типу - з WMR на WMR, з WMZ на WMZ і т.д.
2
Запустіть програму WebMoney Keeper Classic і авторизуйтесь в системі. Відкрийте вкладку «Гаманці». Виділіть гаманець , з якого будете виробляти переклад. Натисніть на кнопку «Передати WebMoney» або використовуйте комбінацію клавіш CTRL + W.
3
Вкажіть у відповідних полях у вікні номер гаманця одержувача і суму, яку вам треба перекласти. В поле нижче обов'язково наберіть текст примітки - призначення платежу. Натисніть на кнопку «Далі».
4
Підтвердіть переклад, якщо це потрібно, слідуючи підказкам програми на екрані вашого комп'ютера.
5
Обміняйте гроші , щоб зробити переклад в необхідній валюті. Якщо вам, наприклад, треба зробити переклад на WMZ- гаманець , а у вас є гроші тільки на WMR-рахунку, вам треба буде обміняти WMR на WMZ. Для цього виділіть гаманець WMZ і зробіть клацання правою кнопкою миші. Виберіть у контекстному меню рядок або використовуйте комбінацію гарячих клавіш ALT + Х.
6
Вкажіть у вікні WMR- гаманець , з якого ви будете здійснювати обмін коштів введіть необхідну суму в графі «Куплю». У графі «Віддам» автоматично з'явиться сума, яка буде списана з зазначеного вами рублевого гаманця відповідно до встановленого курсом обміну. Натисніть на кнопку «Далі» і почекайте якийсь час - зазвичай лічені хвилини - гроші переведуться з одного вашого гаманця в інший. Можете виробляти платіж.
7
Випишіть рахунок, щоб отримати гроші з іншого гаманця WebMoney.Запустіте програму WebMoney Keeper Classic і авторизуйтесь в ній. Відкрийте вкладку «Гаманці». або використовуйте комбінацію клавіш Ctrl + T. Виберіть у вікні гаманець , рахунок якого ви хочете поповнити. У графі «Спосіб поповнення» в випадаючому списку клацніть по рядку «Виписати рахунок». Натисніть на кнопку «Далі».
8
Оберіть зі свого списку контактів користувача, від якого ви хочете отримати переклад. Або вкажіть його WMID - ідентифікатор користувача WebMoney, що складається з 12-ти цифр (не плутайте з номером гаманця). Введіть суму, на яку ви хочете поповнити рахунок.
9
Додайте текст в полі «Примітка» - розшифруйте призначення платежу. Натисніть на кнопку «Далі» - рахунок буде відправлений обраному користувачу. Якщо користувач ще не доданий в ваш список контактів, система направить йому запит на авторизацію. Як тільки він підтвердить авторизацію і сплатить цей рахунок, гроші надійдуть на ваш гаманець .
Зверніть увагу
За перекази між гаманцями і за обмін валют стягується комісія. Якщо потрібне підтвердження платіжної операції через SMS, за відправку повідомлення також утримується невелика плата.