Як організувати тренажерний зал. документи для відкриття спортзалу.

Тренажерний зал надає послуги для великої маси людей, тому для його створення необхідно керуватися не тільки теоретичними знаннями. Варто відвідати діючий зал кілька разів, щоб подивитися, на яких тренажерах клієнти займаються більше, а на яких без «особливого ентузіазму».
Інструкція
1
Проаналізуйте стан ринку в вашому місті. Визначте, скільки вже мається тренажерних зал ів і в якому районі його можна відкрити, щоб поруч не було конкурентів. Подумайте, зал якого формату можна організувати на вашій території. Може бути ваші потенційні клієнти хотіли б бачити у власному районі невеликий тренажерний зал , що працює до пізнього часу.
2
Складіть бізнес-план розвитку майбутнього тренажерного зал а. В свою чергу, в ньому опишіть прогноз успішної діяльності компанії. Потім розпишіть, які ризики можуть з'явитися і як їх можна запобігти.
3
Порахуйте, яка сума необхідна для відкриття тренажерного зал а. Включіть в неї: вартість необхідних тренажерів, суму грошових коштів за оренду приміщення, вартість супутніх товарів (рушників, килимків), заробітну плату співробітників.
4
Знайдіть відповідне приміщення, орендуйте або викупите його. При необхідності можете замовити проект перепланування цього приміщення для встановлення обладнання. Даний проект узгодьте в адміністрації вашого міста, в державному управлінні архітектури, в пожежній інспекції, а також в центрі епідеміології та гігієни.
5
Зверніть увагу на основні вимоги, які пред'являються до приміщення для створення тренажерного зал а: його площа повинна бути не менше 100 м2, а також він повинен володіти могутньою вентиляційною системою і безперебійної системою водопостачання. Адже, приміром, без наявності гарячої води в душі ви моментально зможете втратити велику частину клієнтів.
6
Зареєструйте фірму. Для цього напишіть заяву в державні органи і надайте разом з ним всі необхідні документи (установчі документи, бізнес-план, документи про оренду приміщення, технічні документи на обладнання). Оплатіть мито за розгляд вашої заяви, а квитанцію, видану вам при оплаті, прикладіть до названих вище документів.
7
Найміть спеціалізований персонал. Після цього можете розмістити рекламу про відкриття вашого тренажерного зал а і про годинник його роботи.