Як знайти мережеву плату.

При підключенні нового обладнання до комп'ютера можуть виникнути певні труднощі з його налаштуванням. Справа в тому, що деякі специфічні пристрої можуть не бути визначені автоматично.
Вам знадобиться
  • - Driver Pack Solution.
Інструкція
1
Якщо вам необхідно підключити та налаштувати додаткову мережну карту, то спочатку виберіть цей пристрій. В даний час краще використовувати PCI-карти з пропускною здатністю до 100 Мбіт/c. Більшість провайдерів працює саме з таким каналом. Вимкніть комп'ютер від мережі змінного струму і відкрийте кришку блоку. Встановіть мережевий адаптер в PCI-слот материнської плати.
2
Увімкніть комп'ютер і дочекайтеся його повного завантаження. Почекайте деякий час, дозволивши операційній системі визначити нове обладнання. Якщо інсталяція драйверів не була виконана в автоматичному режимі, відкрийте диспетчер пристроїв. Знайдіть нове обладнання і клікніть по його назві правою кнопкою миші. Вкажіть параметр «Автоматичний пошук і установка драйверів». В даному випадку необхідно попередньо підключити комп'ютер до інтернету.
3
Якщо інсталяція файлів пройшла успішно, то в навпроти назви мережевого адаптера пропаде знак оклику. В іншому випадку краще скористатися додатковою програмою. Вона також може бути використана в тому випадку, якщо ви замінили стару мережеву карту, а можливість підключення до інтернету відсутній.
4
Встановіть програму Driver Pack Solution. Завантажити її можна за допомогою іншого комп'ютера. Запустіть файл DPS-drv.exe. Зачекайте, поки закінчиться збір відомостей про підключеному обладнанні. Виділіть галочками пункти, що відносяться до мережного адаптера, і натисніть кнопку «Оновити». Зніміть галочку з параметра «Встановити рекомендовані програми» і натисніть кнопку «Далі».
5
Перезавантажте комп'ютер після інсталяції потрібних файлів. Перевірте налаштування мережевого адаптера. Якщо до використовуваного PCI-слоту раніше була підключена інша мережева карта, то обов'язково самостійно налаштуйте параметри роботи нової плати.