Як вивести бліх у людини.

Блохи - досить поширені комахи. Вони заводяться не тільки у котів і собак, але можуть проникати в квартири з підвалів або періодично з'являтися на дачі. Вони як вампіри п'ють кров, їх укуси досить болючі. Як же вивести бліх у людини?
Інструкція
1
Якщо у вашій квартирі з'явилися блохи, вас очікує неспокійний час. Блохи дуже маленькі, їх не одразу розгледиш, але їх укуси досить відчутні. Крім того, місце укусу свербить, червоніє і довго не заживає. Ще вони розносять різні заразні хвороби. Тому якщо ви побачили бліх, починайте негайну боротьбу з ними.
2
Знайте, що блохи живуть на підлозі або в речах, які розташовані на висоті до метра від підлоги. Але в той же час, вони дуже стрибучий, тому обробляйте не тільки підлогу, а й стіни та меблі.
3
Блохи не люблять яскраве світло. Відкрийте всі штори, щоб якомога більше світла надходило в квартиру. Промийте ретельно вікна, адже запилене скло краде до 50% світла. Добре провітріть квартиру.
4
Далі переходите до вологого прибирання. Блохи не люблять воду, тому мокра ганчірка - головна зброя в боротьбі з ними. Попередньо зніміть всі килими і доріжки і винесіть їх на вулицю для ретельного витрушування. Нехай вони по можливості повисить там, на сонечку, як можна довше. Зберіть все покривала з диванів і крісел і після витрушування завантажте в пральну машину.
5
Ретельно пропилесосьте всі м'які меблі і важкодоступні місця. Після завершення витрусіть чохол для сміття або замініть його новим.
6
В тазик налийте теплу воду, додайте трохи фенолу, гасу або мила. Цих запахів блохи не витримують і гинуть. Ретельно промийте таким складом підлоги у всіх кімнатах. Особливо ретельно обробляйте кути, де знаходяться домашні тварини.
7
У такому ж складі прополощіть і килимки своїх вихованців, після чого пару раз змініть воду і ретельно все протріть ще раз.
8
Якщо вас вже покусали блохи, змастіть місця укусів спиртом або іншим дезинфікуючим засобом. Щодня приймайте душ і слідкуйте за чистотою одягу. Особливу увагу звертайте на ноги; регулярно міняйте шкарпетки, адже блохи можуть ховатися в їх складочках.