Як підігріти дитяче харчування.

З проблемою правильного підігріву дитячого харчування стикається більшість батьків. Дуже важливо знати методи грамотного доведення його до потрібної температури, так як зголоднілий малюк навряд чи буде мовчки лежати, і чекати поки його мама зрозуміє, як підігріти для нього їжу.
Інструкція
1
Під час підігріву дитячого харчування важливі 2 моменти: оперативність (час розігріву повинна бути близько 5-7 хвилин) і безпека (розігріти харчування так, щоб малюк не обпікся).
2
Підігрів дитячого харчування в мікрохвильовій печі. Даний спосіб дає досить швидкий результат, але при цьому дуже високий ризик перегріву. Крім того, їжа в мікрохвильовій печі прогрівається не рівномірно, тобто на дні ще може бути холодною, в той час як на поверхні - вже гарячою. Та й до того ж для мікрохвильової печі підходить не кожна посуд, а це означає, що можливе дитяче харчування необхідно буде перекладати.
3
Підігрів дитячого харчування на водяній бані. Для цього необхідно опустити пляшечку з їжею в каструлю з водою і поставити на газ. У міру нагрівання води буде нагріватися і дитяче харчування . Основний недолік даного методу - тривалість нагрівання.
4
Підігрів дитячого харчування за допомогою підігрівача для пляшечок. Принцип його дії такий же, як у водяній лазні. Пляшечка з харчування м теж опускається у воду і нагрівається. Однак у підігрівача є вбудований терморегулятор, який не допускає перегріву або охолодження води, в результаті чого дитяче харчування нагрівається до необхідної температури в досить короткий час (до 10 хвилин). Мінусом даного приладу є те, що в нього поміщаються тільки пляшечки, він не розрахований на більш широку емкость.Многіе батьки віддають перевагу останньому способу підігріву дитячого харчування. Тому дуже важливо знати, як його вибрати. По-перше, необхідно звернути увагу, щоб підігрівач працював не тільки від мережі, але і від автомобільного прикурювача. Це важливо при частих поїздках з малюком на автомобілі. По-друге, дуже зручно, якщо у підігрівача буде така функція, яка дозволить задавати необхідну температуру підігріву дитячого харчування. По-третє, краще, якщо у цього приладу буде спеціальна кнопка виключення, щоб не було необхідності після кожного використання вимикати прилад з мережі.