Як закрити діру в автомобілі. Як закрити дірку в крилі епоксидкой.

Пошкодження поверхневого шару фарби і вплив зовнішнього середовища негативно позначаються на стані кузова автомобіля. Дірки від корозії металу доставляють масу неприємностей власникові машини. Їх можна закрити і без зварювальних робіт. Як це зробити?
Інструкція
1
Зачистіть метал навколо діри і обробіть поверхню перетворювачем іржі. Візьміть скловолокно, виріжте з нього три латки, причому перша повинна бути на 2-3 сантиметри більше розміру діри, а кожна наступна латочка на 5-6 сантиметрів більше попередньої.
2
епоксидних клеєм з усіх боків просочіть скловолокно і прикладіть до зворотної сторони кузова. Приклейте ці заплатки, починаючи з найменшої. Чекайте повного висихання кожного шару. Після зробіть зачистку, грунтування, шпаклівку, фарбування кузова із зовнішнього боку. Але результат такого способу недовговічний і підходять для дірок невеликого розміру.
3
Закрийте діру іншим способом. Обробіть ділянку ремонтованої поверхні кузова як у першому випадку. Виріжте з металу шматок, який повинен бути більше діри на 25-30мілліметров. Нанесіть на латочку і на кузов тонкий шар олова для захисту металу від іржі (зробіть лудіння). Потужним паяльником прикріпіть шматок металу із зворотного боку кузова. Після ретельно промийте поверхню.
4
Приберіть опуклість металу, отриману в результаті його нагрівання. Для цього легкими ударами дерев'яного молотка утопите її. Отриману вм'ятину закладіть тонким шаром шпаклівки. Обробіть поверхню крупнозернистою наждачним папером. Знежирте робочу поверхню уайтспірітом, нанесіть грунтовку (щоб уникнути корозії) декількох видів і в кілька шарів. Дайте повністю висохнути протягом 3-4 годин. Потім вже спокійно шліфуйте і офарблюйте.
5
Врахуйте, що всі запропоновані способи хороші для латання невеликих корозійних дір, які знаходяться на крилі автомобіля, на дверях, капотах і порогах. Якщо ж іржа утворилася на ходової частини автомобіля, то все ж без зварювання не обійтися. Мова йде про безпеку вашого життя.