Як розгладити шкіру обличчя.

Зупинити природний процес старіння шкіри неможливо - з кожним роком на ній з'являються неестетичні зморшки. Але трохи сповільнити процес появи нових зморшок і розгладити вже наявні складочки допоможе антивікової догляд за шкірою.
Інструкція
1
Користуйтеся омолоджують кремами. Самостійний вибір крему проти зморшок може привести до помилок - в кращому випадку склад буде просто неефективним, а іноді може ускладнити ситуацію (підвищена в'ялість шкіри, набряки і т.д.). Зверніться до косметолога, який допоможе підібрати потрібний засіб, враховуючи ваш вік, стан шкіри, її тип і т.д. Універсальними компонентами для омолоджуючих складів вважаються антиоксиданти, вітаміни, отшелушивающие речовини, стимулятори колагену.
2
Робіть гімнастику для особи - вона покращує кровообіг і живлення клітин шкіри, допомагає рятувати від мімічних зморшок, горизонтальних смуг на лобі і «гусячих лапок».
3
Використовуйте рослинні масла. Вміщені в них вітаміни A, B, P і E зміцнюють дрібні капіляри, розгладжують зморшки і живлять шкіру. Антивіковими вважаються кедрове, оливкова і мигдальне масла.
4
Забезпечте шкірі достатній рівень вологи. Шкіра часто страждає від зневоднення і саме в таких умовах на ній швидше з'являються зморшки, так як вироблення власного колагену утруднюється. Пийте багато води і не забувайте зволожувати шкіру масками, компресами і мінеральними обприскуваннями.
5
Скористайтеся практикою голковколювання - кілька сеансів допоможуть позбутися від дрібних зморшок, видалити носогубні складки, зморшки в куточках рота.
6
Зверніться за допомогою в косметологічний салон - сучасні апаратні технології та новітні засоби дозволяють оновити шкіру і розгладити її з мінімальним ризиком несприятливих наслідків. Вплив електричним струмом, ионофорез, введення під шкіру препаратів, що блокують м'язову активність, допомагають скоротити кількість зморшок, окреслити контури особи .
7
Зберегти молодість особи допоможе розставання з шкідливими звичками. Кинувши курити, зловживати алкоголем, ви можете розраховувати на підвищення пружності шкіри. При цьому поява нових зморшок не буде таким стрімким як раніше, коли ви отруювали свій організм нікотином і міцними спиртними напоями (будь токсини викликають втрату колаген і провокують виникнення зморшок).