Як заправити швейну машинку Зінгер. заправка нитки в швейну машинку зингер.

Практично всі сучасні швейні машинки, в тому числі і машинки марки Singer, є двониткового. Процес заправки ниток в машинку може здатися для починаючої швачки досить складною операцією.
Вам знадобиться
  • - швейна машінкамаркі Singer;
  • - нитки котушкові.
Інструкція
1
Придбайте або підберіть з наявних запасів нитки необхідної товщини. Для роботи з тканинами різної товщини і фактури потрібні різні нитки. Наприклад, для шиття виробів з драпове і джинсової тканини використовують нитки №10 або №20. Дізнатися, який номер швейних ниток відповідає тій чи іншій тканини, можна з навчальних посібників з шиття або просто запитати продавця в магазині тканин.
2
Перемотайте з котушки нитки на шпульку. Для цього пару раз оберніть нитку навколо шпульки, закріпіть шпульку на спеціальному важелі біля колеса і натисніть на педаль електропривода. У старих машинках «Зінгер» при намотуванні шпули використовується ручний або ножний привод. Заправка машинок Singer в загальних рисах збігається з подібною процедурою в моделях інших марок.
3
Всуньте спочатку верхню нитку. Протягніть її до нітенаправітеля, потім проведіть її між шайбами регулярного натягу. Далі заведіть нитку за гачок, що знаходиться на шайбі регулятора, і направте її в отвір нітепротягівателя. Закріпіть нитку на гачку над голкою і Протягніть її у вушко голки. Залиште вільний кінець довжиною близько 15-20 см.
4
Заправте нижню (човникову) нитку. Відкрийте пластинку в швейної платформі і вийміть за засувку ковпачок для шпульки. Вставте шпульку в ковпачок так, щоб напрямок нитки, котра виходить з шпульки, співпало з напрямком прорізи в ковпачку. Простягніть нитку через проріз на ковпачку і витягніть кінчик довжиною 10-15 см. Вставте шпульний ковпачок в гніздо. Ковпачок повинен встати на місце і зафіксуватися з характерним легким клацанням. Щільно закрийте пластинку.
5
Витягніть нижню нитку. Притримуючи кінець верхньої нитки, поверніть колесо і опустіть голку. При підйомі голка витягне за собою нитку з шпулечного ковпачка. Заведіть обидві нитки за лапку. Тепер машинка заправлена і готова до роботи.
У багатьох сім'ях до цих пір збереглися старі швейні машинки, випущені понад півстоліття тому. На відміну від багатьох сучасних моделей, ці швейні машини шиють справно протягом десятиліть і практично не вимагають складного і дорогого ремонту. Однак для того щоб машинка радувала вас якісною роботою довгий час, за нею потрібно правильно доглядати і вчасно ремонтувати.
Інструкція
1
Якщо на талію машинки пришита тканину, зімкнута в кільце, зрізайте її - вона вам не знадобиться, а голки, уткнуті в таку тканину, залишають на поверхні машинки некрасиві подряпини. Викиньте всі старі, гнуті, тупі і відпрацьовані голки, так як їх використання може зіпсувати машинку .
2
Розберіть швейну машину, зніміть з неї вушко пластину, кришки, розберіть човник, а потім очистіть голкою і пінцетом поверхню під голкової пластиною від суміші застарілої пилу і ворсу, змішаного з машинним маслом. За допомогою товстої голки очистіть зубчики, які рухають тканина над голкової пластиною.
3
Після цього візьміть гас і очистіть від загустілого масла і ворсу човниковий пристрій. Також очищати човник можна за допомогою ножа.
4
Коли бруд буде видалена, візьміть одноразовий шприц з товстою голкою і пляшечку спеціального побутового мастильного масла для швейних машин. В корпусі швейної машини ви побачите кілька технологічних отворів.
5
Закапайте за допомогою шприца в кожен отвір по 3-4 краплі олії, потім капніть стільки ж масла в отвори ігловодітеля і притиску лапки, а після цього змастіть намотування шпульки. Покладіть машину набік, відкривши механізм. Змастіть внутрішні механізми машинки, після чого проверніть ручку машинки, щоб розподілити масло по всім деталям.
6
Подивіться, як встановлена шайба у фрикційних пристрої. Шайба повинна стояти так, щоб виступи були спрямовані назовні. Якщо шайба стояла неправильно, встановіть її так як треба, а потім закрутіть фрикційний і зупинний гвинти. Правильно доглядаючи за швейною машиною і час від часу змащуючи її, ви забезпечите її довговічність і справність роботи.
7
Для того щоб машинка не піддавалася негативним впливам зовнішнього середовища, не зберігайте її у вологих і дуже жарких приміщеннях.