Як знайти кеш пам'ять. де знайти кеш на компі.

В кеш-пам'яті браузера тимчасово зберігається деяка інформація з відвіданих сайтів. При необхідності зберегти ці тимчасові файли інтернету можна зайти в місце їх зберігання і витягти потрібні файли з кеш-пам'яті браузера. Місцезнаходження її залежить від того, яким веб-браузером ви користуєтеся.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер, підключений до інтернету;
  • - інтернет-браузер, встановлений на комп'ютер.
Інструкція
1
Папка, в якій розташовані тимчасові файли інтернету, за замовчуванням має в комп'ютері атрибут «прихована». Для того щоб знайти кеш пам'ять, треба включити показ прихованих файлів і папок. Натисніть «Пуск»? «Панель управління»? «Властивості папок», виберіть розділ «Вид» і в ньому варіант «Показувати приховані файли і папки». Потім натисніть "ОК".
2
У браузері Windows Internet Explorer увійдіть в настройки браузера через значок шестерінки, розташований праворуч вгорі сторінки. Перейдіть до «Властивості оглядача», у розділ «Загальні»? «Історія перегляду», виберіть «Параметри». У вікні з параметрами натисніть «Показати файли». Відкриється список файлів, що зберігаються оглядачем у своїй кеш-пам'яті .
3
Щоб знайти шлях до файлів кеша в Mozilla Firefox, введіть в адресний рядок браузера about: cache. Відкриється вікно з інформацією про кеші, в розділі Cache Directory і буде вказаний потрібний шлях. Скопіюйте його і вставте в рядок пошуку провідника Windows. Відкрився список файлів і буде вмістом кеш-пам'яті Mozilla Firefox.
4
Для браузера Opera шлях до кешу буде залежати від операційної системи вашого комп'ютера. Якщо у вас встановлена Windows XP, кеш буде розташований за адресою C: Documents and SettingsІмя пользователяLocal SettingsApplication DataOperaOperacachesesn. А в Windows7 кеш міститься в папці C: UsersІмя пользователяAppDataLocalOperaOperacachesesn.
Корисна порада
Для Internet Explorer папку з інтернет-файлами можете знайти через провідник - відшукайте на комп'ютері папку, яка так і називається - Temporary Internet Files. Кеш браузера Mozilla Firefox знаходиться в папці Default. Ви можете знайти її через шлях C: \ Users \ Ім'я користувача \ AppData \ Local \ Mozilla \ Profiles \ xxxxx.default.Періодіческі рекомендується очищати кеш-пам'ять браузера від накопиченої інформації, інакше через переповненого кеша ваша робота в інтернеті може сповільнюватися.
Ви часто дивитеся фільми і ролики онлайн. Хочеться їх якимось чином зберегти. Буває так, що ресурс, на якому ви їх дивіться, не допускає скачування. Це не перешкода, адже можна зберегти їх на жорсткому диску Вашого комп'ютера, використовуючи кеш браузера. Як це зробити, читайте далі.
Інструкція
1
Запустіть браузер. Потім перейдіть на сайт, де ви дивитеся ролики або фільми онлайн. Щоб скопіювати кеш, потрібно знати в яку папку він зберігається. Відкрийте програму «Провідник» або альтернативну їй, наприклад Total Comander. Перейдіть в директорію, в якій встановлено ваш браузер.
2
Знайдіть папку кеш. Всі ролики, які ви переглядаєте в інтернеті, автоматично зберігаються у цю папку. Після закінчення перегляду, відбувається їх автоматичне видалення. Існує помилкова думка, що для утримання файлів в кеші браузера використовуються ресурси оперативної пам'яті. Якщо мова йде про ролик тривалістю приблизно 20 хвилин, це логічно, але коли ви дивитеся фільми, тривалість яких може досягати і трьох годин, то розумно було б припустити, що дана інформація, могла б просто перевантажити оперативну пам'ять і привести до зависання комп'ютера.
3
Знайдіть у папці кеша файл, який безперервно змінює свій розмір. Це той файл, який ви в даний момент переглядаєте в режимі онлайн. Щоб зберегти кеш, зробіть наступне.
4
Після того, як ролик або фільм буде повністю завантажений, скопіюйте його і перемістить в іншу директорію. Щоб його потім можна було переглянути, перейменуйте його, присвоївши в кінці розширення swf. Дана інструкція підходить не тільки для копіювання мультимедійного продукту, але і для будь-якої іншої інформації, яка тимчасово зберігається в папці кеш.
5
Якщо у вас не вийшло виявити цю папку вручну, простежте її адресу за допомогою налаштувань вашого браузера. Для цього натисніть на панелі інструментів пункт «Довідка», в ньому виберіть «Про програму». З'явиться список. В ньому виберіть пункт «Блок шляху». Потім, щоб швидше знайти директорію, натисніть Ctrl + F і введіть слово кеш. Потім натисніть кнопку Enter. У списку виберіть пункт, який відображає Месо знаходження раніше згаданої папки на жорсткому диску.