Як вибрати духовку.

Духова шафа - це той сорт побутової техніки, без якої неможливо уявити собі повноцінної кухні. Тому до вибору духовки треба підійти ґрунтовно.
Інструкція
1
Електрична або газова? У електричної духовки набагато ширший функціонал, порівняно з газовими аналогами. Вони управляються за допомогою електроніки, звідси і багатство вибору режимів готування. Але подібні плити "їдять" дуже багато електроенергії. В середньому електричні духовки володіють потужністю в 4 кВт, що дуже немало. Тому, якщо Ви не обмежені в коштах, то сміливо беріть електричну духовку. Газова духовка не так дорога в використанні, але функціонал у неї набагато нижче.
2
Розмір духовий пліти.На сьогоднішній день найбільш поширені моделі шириною 60, 70, 90, 120 см. Останні три варіанти особливо популярні в ресторанах та закладах подібного типу. Для домашнього використання же найбільш придатні духовки в 60 см. Шириною.
3
Управління плітой.У духовий плити існую 2 типу управління: залежне і незалежне. Залежне керування означає, що всі функціональні кнопки духовки розташовані не на самій плиті, а зверху, на конфорки. У разі незалежного управління, всі органи управління духовкою розташовані безпосередньо на ній.
4
Додатковий функціонал. Сучасні духові плити мають ряд цікавих і корисних властивостей і функцій, серед яких напевно знайдеться саме те, що потрібно вам. Ось лише деякі з них: Таймер. Мабуть, одна з класичних функцій. Поставте м'ясо, зазначити час, і, як тільки пролунає сигнал оповіщення, ви вимкнете духовку.Видвіжная візок. Використовується для того, щоб не обпектися, якщо вам знадобитися перевірити готовність блюда.Охлажденная ручка духовки. Не потребує зайвих коментарів, ви можете не боятися обпектися об ручку духовкі.Гріль. Дозволяє при приготуванні м'яса отримувати хрустку корочку.Режіми прогріву духовки. Дозволяє розподіляти жар духовки там, де це особливо необхідно. Актуально для електричних моделей.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=K95uNxc4eEQ
Зверніть увагу
Духова плита - не тільки предмет домашнього вжитку, а й окраса Вашої кухні. Багато нові моделі духовок мають індивідуальним дизайном, за який доводиться платити значну суму.