Як додати номер в ICQ.

ICQ (аська) на сьогоднішній день є однією з популярних програм, яка дозволяє користувачам спілкуватися в мережі інтернет. Але щоб почати спілкуватися з ким-небудь з друзів в месенджері, необхідно додати номер ICQ співрозмовника в свій список контактів.
Інструкція
1
Встановіть ICQ на ваш комп'ютер. Пакет програми ви можете відшукати в інтернеті. Просто введіть у пошук запит «скачати аську». Після установки месенджера, клікніть на нього двічі мишкою. Встановіть програму на ПК і виберіть кнопку «Реєстрація». Потрібно заповнити з'явилися поля, придумати надійний пароль для входу.
2
Активуйте свій обліковий запис. На вашу електронну адресу прийде повідомлення, в якому буде представлено заслання. Перейдіть по ній.
3
Тепер увійдіть в ICQ і знайдіть «Меню». Виберіть пункт «Додати новий контакт». Клацніть по ньому. У вікні введіть відомий номер одного і клікніть пункт «Знайти». Коли програма знайде необхідний результат, тобто знайде шуканого людини, то натисніть «Додати». Тепер ваш друг з'явиться в списку контактів.
4
Спробуйте використовувати соціальну мережу (наприклад, «Вконтакте»), щоб знайти і додати необхідний номер ICQ. Ви маєте можливість ставити фільтр на пошук, тобто шукати користувача за багатьма параметрами.
5
Вкажіть освіту, інтереси, стать, вік, місце проживання, електронну скриньку і т.д. Веб-ресурс містить велику кількість відвідувачів та зареєстрованих осіб. Тому ви можете виявити практично будь-якої людини.
6
Натисніть на знайденого користувача. Можливо, на сторінці, насамперед, в контактній інформації ви побачите номер ICQ. Перепишіть його або скопіюйте. Додайте дані в месенджер і насолоджуйтеся спілкуванням з новим віртуальним другом.
7
Пошукайте друзів в ICQ і іншим способом. Якщо ви не маєте друзів, то знайдіть їх в інтернеті. Для цього просто наберіть в пошуковому вікні набір будь-яких цифр номер а і додайте вподобаного користувача собі в контакт-лист. Можливо, ви подружитеся з ним. Поясніть йому сформовану ситуацію і спробуйте почати спілкуватися. Головне - не бути нав'язливим.