Як замінити набійки.

Красиві туфлі та чобітки на високих підборах завжди притягують захоплені погляди чоловіків. І щоб ця краса тривала довше, слід пам'ятати, що до більшості туфель прикріплені тимчасові набійки, які призначені тільки для примірки взуття в магазині, а для носки туфель слід поставити нові набійки.
Вам знадобиться
  • - ніж;
  • - ножиці;
  • - гума (або поліуретан);
  • - рашпіль;
  • - напилок;
  • - цвяхи;
  • - викрутка;
  • - спеціальний клей;
  • - фарба (аерозольна).
Інструкція
1
Для самостійної заміни набойок на каблуках вам необхідно придбати набоєчна матеріал.
2
Якщо на підборах залишилася стара набойка, то заберіть її, підчепивши викруткою.
3
У випадку, якщо каблук великий і пустотіла всередині, то краще візьміть матеріал товщиною від 4 до 7 мм (середньої жорсткості).
4
На набоєчна матеріал зверху поставте каблук і обведіть його олівцем, відступаючи від краю на 5 мм. Виріжте набійки ножицями.
5
Якщо підбори кілька стерли, то спочатку подправьте їх до установки нових набойок. Вирівняйте їх за допомогою рашпіля. Після вирівнювання висота каблуків повинна бути однаковою.
6
Виберіть відповідні цвяхи, для чого виміряйте глибину каналу і товщину набійки . Товщина цвяха повинна бути приблизно 2 мм.
7
Нанесіть на внутрішню поверхню набійки і зріз каблука шар спеціального клею, дайте час трохи підсохнути і повторіть процедуру. Знову дайте підсохнути, потім злегка нагрійте над газовою плитою і з силою придавите набойку до каблука. Вирівняйте, прибийте цвяхами.
8
Залишки набоєчна матеріалу зріжте ножем, потім обробіть за допомогою напилка.
9
Знежирте поверхню каблука, просушіть. Потім розпорошите аерозольну фарбу на каблук, зафарбовуючи потертості каблука. Цей метод добре підходить для каблуків з пластмаси.
10
Якщо для вас самостійна заміна каблуків викликає труднощі, то зверніться до фахівців з ремонту взуття. Вони швидко і якісно замінять набійки на вашого взуття.
Зверніть увагу
Гвоздь не повинен перевищувати глибину каналу з товщиною набійки, так як в цьому випадку цвях може розколоти каблук.
Корисна порада
Найкращий набоєчна матеріал по зносостійкості - це технічний поліуретан, який має гладку, трохи шорстку поверхню. На другому місці - взуттєвої поліуретан, який має на поверхні спеціальні насічки, на третьому - резіна.Для акуратнішого підфарбовування каблука, можна спочатку нанести фарбу на звичайну губку і вже губкою профарбувати все стертих каблука.
Купуючи нові чобітки або туфлі на високих підборах, ми хочемо відразу ж надіти їх, щоб чоловіки кидали услід захоплені погляди, а що проходять жінки заздрили. Бажання таке зрозуміло, але не зовсім правильно. Більшість туфель забезпечується тимчасовими набойками, чий термін служби обмежений їх перебуванням в магазині. Вони призначені лише для примірки, для шкарпетки потрібно встановити нові набійки . Тому рекомендуємо йти до взуттьовик і ставити надійні набійки .
Інструкція
1
Перша ж майстерня, яка вам потрапить під руку навряд чи для цього згодиться. Наявність шкіряного фартуха, гумового клею на пальцях і молоточка в руках ще не робить цієї людини професійним взуттьовиком. Заходячи в майстерню з ремонту взуття, зверніть увагу на вивіску. На ній має бути вказано ім'я приватного підприємця або назва підприємства, номер свідоцтва ОГРН.
2
Віддаючи свої туфлі в руки фахівця, вимагайте видачі вам квитанції із назвою служби, яка надається вам, ПІБ виконавця, терміни виготовлення і найголовніше - вартість самих туфель. Все це вам буде потрібно на випадок неприємностей, пов'язаних з неякісним ремонтом.
3
Якщо ви при здачі туфель не взяли ніякого документа, що підтверджує цей факт, то вам буде важко щось довести, якщо туфлі будуть зіпсовані. Головна помилка, яку допускають недосвідчені взуттьовики - це використання гвоздика, з перетином, яке більше діаметра отвору в підборі. Як результат - каблук може тріснути. Побачивши при прийманні даний дефект, вимагайте у майстра відшкодування вартості оплаченої заміни набійки і самих туфель. Згідно з Правилами БОН і Закону защищаемому права споживача, продавець або виконавець послуги, повинен надати рівноцінну заміну, або відшкодувати грошима зіпсованої речі.
4
Можливо, майстер піде у відмову, аргументуючи його тим, що «так і було». Сміливо беріть взуття, квитанцію і звертайтеся в бюро товарної експертизи, яке покаже, хто з вас правий. Якщо рішення на вашому боці (а це буде ясно відразу), йдіть в Товариство захисту прав споживачів і складайте претензію. В результаті цих ваших дій майстра зобов'яжуть сплатити ще й ваші витрати на експертизу.
5
Отже, якщо ви хочете довго хизуватися в красивого взуття, не шкодуйте часу на пошук хорошій майстерні і грошей на професійну заміну набойок заради душевного спокою, схоронності туфель і свого здоров'я.