Як підняти рівень води.

Без води не можна прожити і дня: її п'ють, на ній готують їжу, нею поливають ... Словом, усім і всюди потрібна вода. Проте може статися таке, що рівень води в колодязі, викопаному на ділянці заміського будинку, раптом впав або зменшився тиск водопровідної води. Як бути? Ситуація поправна.
Вам знадобиться
  • - насос;
  • - труби;
  • - датчик тиску;
  • - буровий механізм;
  • - резервуар;
  • - датчик рівня води.
Інструкція
1
У разі якщо зменшився тиск води у водопроводі, перш ніж щось зробити, перевірте, чи не засмітилися труби, що подають воду. Якщо передбачувана причина зменшення тиску води виправдалася, слідують два подальших виходу з цієї ситуації - прочистити труби, якщо це можливо, або замінити їх новими. Якщо раптом після виконаної вами роботи очікуваний результат так і не настав, значить потрібно перейти до плану «Б» - підключити до водопроводу насос. У супровідній анотації до насоса вказано оптимальний тиск води , яке має бути у водопроводі: воно, як правило, має бути не нижче показника 0,2 атмосфери. Якщо у водопроводі тиск води менше, то крім насоса встановіть на ньому ще й датчик тиску (це пристосування штучним чином підніме тиск води до бажаного рівня). Але є в цьому механізмі одна важлива деталь: як тільки ви його включите, у вас у водопроводі, природно, тиск води збільшиться, але от у сусідів по дачі воно різко впаде до критично малого значення, тому чекайте « гостей ».
2
Рівень води в колодязі залежить від кількості опадів і сезону. Нерідко в посушливий літній період колодязь може взагалі пересохнути. У цьому випадку проведіть поглиблення колодязя, копаючи його кільцями трохи меншого (0,7) діаметру.
3
Якщо пропажа водопровідної води стало вже настільки частим явищем, що включає в черговий раз кран, ви не сподіваєтеся на те, що поллється вода, встановіть резервуар з датчиком рівня води . Зі зворотного боку ємності, тобто тій частині, яка врізається в водопровід, встановіть насос, який почне набір води в резервуар при включенні крана. І якщо у водопроводі немає на даний момент води , механізм «відстежить» її поява і відразу ж наповнить нею ємність.
Зверніть увагу
Регулярно міняйте фільтр.
Корисна порада
На бак обов'язково встановіть фільтр, щоб вода, проходячи через нього, очищалася. Це дозволить безбоязно користуватися водою з резервуара як для пиття, так і для інших цілей.