Як скласти раціон.

Для того щоб бути здоровим, потрібно правильно харчуватися. У раціоні має бути певна кількість білків, жирів і вуглеводів. Споживання води теж дуже важливо, слід випивати не менше двох літрів на день. Тільки в такому випадку кожна клітинка буде забезпечуватися всім необхідним.
Інструкція
1
Для того щоб правильно скласти раціон харчування, потрібно дотримуватися кількох правил: Потрібно обмежити споживання деяких продуктів, таких як цукерки, печиво, шоколад, солодкі напої, тобто тих продуктів, які містять багато цукру. Коли виникає бажання поїсти, то слід, їсти фрукти, горіхи, сухофрукти.
2
Від смаженої і жирної їжі слід відмовитися зовсім. Наприклад, замість смаженої яєчні краще з'їсти варене яйце, м'ясо слід готувати на пару, а овочі краще запікати, ніж смажити.
3
У їжу найкраще приймати прості свіжоприготовлені продукти.
4
Не варто їсти білий хліб і булочки, їх краще замінити на вироби з борошна грубого помелу, так як в них міститься набагато більше вітамінів і мінералів, а так же корисна клітковина, яка необхідна для травлення.
5
Щодня потрібно їсти фрукти і овочі, як у сирому, так і вареному вигляді, але набагато краще їх готувати на пару, так як при цьому виді термічної обробки вони набагато менше втрачають корисні речовини.
6
При складанні раціону слід приділити увагу змісту білків, вони містяться в м'ясі, рибі (краще вибирати не жирні сорти), а так само в бобових культурах, таких як горох, квасоля.
7
Скласти раціон харчування не дуже складно, але при цьому потрібно врахувати, що харчування має бути дробовим, це передбачає приблизно п'ять прийомів їжі через кожні три години. На сніданок найкраще їсти кашу, так вона багата вуглеводами, в обід треба їсти м'ясо і овочі, на гарнір так само можна кашу. На вечерю білкову їжу, в перекушуваннях слід їсти фрукти і овочі, але бажано до шести годин вечора. При складанні раціону слід також врахувати і калорійність страв, якщо потрібно схуднути, то необхідно скоротити кількість споживаних калорій, їх повинно бути, нижче норми, а для набору маси відповідно вище норми.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=lP1IxSPG7WY
Щоб скласти договір на живлення, візьміть стандартну форму документа. Буде потрібно тільки додати додаток з меню, вказати терміни поставки продуктів і вписати суму. Якщо приготування їжі мається на увазі на місці, то додатково підготуйте документи на обслуговуючий персонал - медичні книжки і дозволу на роботу.
Інструкція
1
Щоб скласти договір на живлення, скачайте стандартний бланк на сайті www.russianpeople.ru/en/node/47107. Виберіть тип документа з представлених. На порталі є зразки договір ов на надання разових послуг, живлення по талонах, передоплаті і т.д.
2
Збережіть документ на своєму комп'ютері. Відкрийте його. Під написом «Договір» вкажіть юридична назва компаній і поставте дату.
3
В пункті «Предмет договір а» вкажіть, де буде організовано живлення - в ресторані, офісі і т.д. Впишіть точну адресу.
4
В пункті «Обов'язки сторін. Вартість послуг »напишіть загальну суму за обслуговування. Її розшифровка міститиметься в додатках до договір у. Вкажіть, в які терміни повинні бути переведені гроші і чи потрібна передоплата.
5
Складіть додаток до договір у. По пунктах розпишіть меню на кожен день, якщо це договір про надання постійних послуг. Якщо це документ про організацію разового харчування - фуршету, банкету на заході, позначте назви страв та їх складові. Не забудьте про алкоголь і напоях. Якщо постачальник-виконавець надає послуги в повному обсязі, їх обов'язково потрібно внести в додаток.
6
Підготуйте додаток на послуги обслуговуючого персоналу. Напишіть, скільки чоловік будуть готувати їжу, а скільки - подавати. Вкажіть вартість робіт. Будьте готові на вимогу замовника пред'явити їх медичні книжки.
7
Вставте на останньому аркуші основного договір а і на всіх додатках реквізити компанії - виконавця та організації - замовника. Вкажіть розрахунковий рахунок, кореспондентський рахунок, БИК, код за Окатий і т.д. Впишіть юридичні адреси та прізвища, імена та по батькові генеральних директорів або осіб, яким делеговані повноваження на підпис документів.
Корисна порада
Якщо ви складаєте договір на постійне харчування, а меню на кожен день поки не відомо, підготуйте бланк заявки. Щотижня ви будете підписувати окремий додаток із зазначенням асортименту страв.